MUDr. Adam Krásný

Reakce neověřeny
MUDr.  Adam Krásný

Medailonek

MUDr. Adam Krásný je v současnosti nejvyhledávanější vlasový chirurg v ČR. Působí na prestižní Premier Clinic v Praze, kde provádí transplantaci vlasů technikou SmartGraf. Jako jeden z mála evropských lékařů má také certifikát k používání této americké metody. 

Techniku SmartGraf úspěšně využívá jak k zahuštění celkového porostu, tak k dosazení koutů nebo dalších míst s řídnoucími vlasy. Pan doktor je také odborníkem na složité rekonstrukční zákroky po nepovedených vlasových transplantacích z jiných klinik. Procento reoperací je u něj prakticky nulové.

Po studiu na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně se začal úzce soustředit na vlasovou transplantaci. Pravidelně se vzdělává na tuzemských i zahraničních kongresech věnovaných transplantaci vlasů. Vzhledem ke svým zkušenostem a znalostem je také školitelem vlasové transplantace v Česku a na Slovensku. 

Metoda SmartGraf je mnohem rychlejší a šetrnější než jiné metody transplantace. Používá vakuový systém, který zrychluje čas odběru štěpů. Chladicí systém a vlhčení štěpů zase zvyšuje úspěšnost transplantace až o 20 % v porovnání s klasickou FUE metodou. Celý zákrok je prakticky bezbolestný a do práce se klient může vrátit za pár dní. 

Chcete obnovit své živé a rostoucí vlasy? Objednejte se na vstupní konzultaci k MUDr. Adamovi Krásnému a dopřejte své vlasové pokožce tu nejlepší péči.  Specializace

Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Transplantace vlasů od 49 900 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.