MUDr. Igor Slaninka

Medailonek

MUDr. Igor Slaninka, Ph.D. je vyhledávaný plastický chirurg s více než 10letou praxí. V současnosti působí na prestižní soukromé klinice Premier Clinic v Praze, kde se specializuje na plastiku prsou (augmentaci, modelaci i redukci), abdominoplastiku, liposukci, lipotransfer a další žádané zákroky. Provádí také unikátní Premier Lift, který umožní zpevnění poprsí bez jizev ve tvaru T, které jsou typické pro klasickou modelaci. 

Věnuje se rovněž složité rekonstrukční chirurgii a výzkumné práci. Působí jako vedoucí lékař na oddělení rekonstrukční a plastické chirurgie na Chirurgické klinice FN v Hradci Králové, kde zároveň vyučuje studenty královéhradecké lékařské fakulty Univerzity Karlovy. 

Po studiu na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové pracoval krátce na oddělení chirurgie v nemocnici v Kutné Hoře. V rámci atestační přípravy sbíral zkušenosti a znalosti na Chirurgické klinice FN v Hradci Králové. V královéhradecké nemocnici působil také jako externí lékař pro oddělení urgentní medicíny. Atestaci z oboru plastické chirurgie získal v roce 2013.

Mimořádnou pozornost věnuje pan doktor dalšímu vzdělávání. V rámci postgraduálního studia se zaměřil na specifickou problematiku vojenské chirurgie. Pravidelně se účastní zahraničních stáží. K těm nejvýznamnějším se bezpochyby řadí pobyt na Kardiochirurgické klinice v Lublani ve Slovinsku, na Mayo Clinic v Rochesteru v USA, Popáleninovém centru v Pittsburghu v USA a dále na Klinice plastické chirurgie ve Štýrském Hradci v Rakousku.

V rámci České republiky sbíral zkušenosti na Klinice popáleninové medicíny ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze, v Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysoké nad Jizerou a na Klinice plastické a estetické chirurgie ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně.

MUDr. Igor Slaninka, Ph.D. svým klientům vždy vychází maximálně vstříc. Uplatňuje osobní přístup a potřeby každého klienta posuzuje individuálně. „Krása je relativní pojem. Jako lékař jsem spokojený, když klienti odcházejí nadšení a cítí se krásně,“ uvádí ke své práci.Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

 • Augmentace prsou implantáty od 61 300 Kč
 • Modelace prsou s augmentací implantáty od 98 300 Kč
 • Modelace prsou od 54 500 Kč
 • Zmenšení prsou od 72 250 Kč
 • Abdominoplastika od 51 300 Kč
 • Liposukce – břicho od 33 500 Kč
 • Liposukce paží od 33 500 Kč
 • Liposukce podbradku od 22 000 Kč
 • Lipofiling od 6 500 Kč
 • Liposukce vnitřních stehen od 33 500 Kč
 • Plastika uší (otoplastika) od 21 300 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.