MUDr. Jan Benda

Praxe 15+ let
Reakce neověřeny
MUDr.  Jan Benda

Medailonek

MUDr. Jan Benda je špičkový cévní chirurg s více než 40letou praxí. V současnosti působí na prestižní klinice Sanatorium plastické a estetické chirurgie v Chotovinách, také provozuje soukromou praxi zaměřenou na cévní chirurgii, flebologii a na laserové operační zákroky. 

V sanatoriu se věnuje především laserovým operacím křečových žil včetně metody ClariVein, odstranění křečových žil metodou CHIVA, sklerotizaci cév a provádí také bezbolestnou laserovou terapii hemoroidů.  

Studoval na Fakultě všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze, má 2 atestace z chirurgie a rovněž atestaci z cévní chirurgie. Je držitelem licence pro laserové operační výkony. Od roku 2015 má certifikát pro léčbu křečových žil metodou ClariVerin.

MUDr. Jan Benda absolvoval stáže v Nemocnici Na Homolce, na špičkovém pracovišti IKEM v Praze, na klinikách ve Vídni i Holandsku. Zúčastnil se kongresů a seminářů nejen v České republice, ale také v sousedním Rakousku (Salzburg, Graz) a Německu (Berlin). Věnuje se rovněž publikační činnosti v odborném periodiku Rozhledy v chirurgii.

Vzhledem ke své bohaté praxi v oboru cévní chirurgie dokáže klientům zkušeně doporučit nevhodnější zákrok. Ten musí přinést nejen úlevu od funkčních potíží, ale také zlepšení vzhledu ošetřené oblasti. Objednejte se na vstupní konzultaci a zbavte se nevzhledných žilek i větších varixů jednou pro vždy.Specializace

Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Operace křečovýcah žil (varixů) od 22 500 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.