MUDr. Jiří Horažďovský

Medailonek

MUDr. Jiří Horažďovský, Ph.D. je vyhledávaný lékař, který má v oboru dermatovenerologie více něž 35 let praxe. V současnosti působí jako primář kožního oddělení Nemocnice České Budějovice a kožní a laserový specialista v Sanatoriu plastické a estetické chirurgie v Chotovinách. Na této klinice provádí niťový lifting, aplikaci dermálních výplní, vyšetření různých kožních útvarů, laserové odstranění hemangiomů, pih, fibromů, bradavic i xantelesmat, laserové omlazení či odstranění rozšířených žilek. 

Studoval na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy, 2. atestaci z oboru dermatovenerologie získal v roce 1991. V Nemocnici v Českých Budějovicích se jako primář věnuje také vědecké činnosti a výzkumu. Zaměřuje se přitom na pomocnou terapii melanomu, léčbu virových infekcí i zánětů kůže. Publikuje a přednáší, mimo jiné studentům Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity.

MUDr. Jiří Horažďovský, Ph.D. absolvoval řadu stáží a kurzů zaměřených na použití laserů v chirurgii, na aplikaci niťového liftingu i dermálních výplní. Pravidelně se účastní odborných kongresů z oboru dermatovenerologie. Navštívil světová sympozia v USA, Holandsku, Itálii, Koreji, Švýcarsku, Rakousku, Argentině. Pan doktor je také členem Evropské akademie dermatovenerologie.

V přístupu ke klientům je maximálně vstřícný a vždy pro ně hledá nejvhodnější ošetření. Při vstupní konzultaci je seznámí jak s průběhem zákroku, tak i s následnou rekonvalescencí i možnými komplikacemi. Objednejte se na nezávaznou konzultaci a zjistíte, jak efektivně pečovat o svou krásu.Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Niťový lifting od 20 400 Kč

Dermatologie

  • Odstranění jizev laserem od 8 000 Kč
  • Odstranění kožních výrůstků od 1 500 Kč
  • Odstranění znamének od 1 500 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.