MUDr. Martina Krásová

Medailonek

MUDr. Martina Krásová Ph.D. je vyhledávanou lékařkou v oboru dermatologie. Má zkušenosti ze špičkových pracovišť u nás i v zahraniční. V současnosti působí na prestižní Premier Clinic v Praze, kde se soustředí na aplikaci botulotoxinu, laserové zákroky i dermatovenerologické výkony. Provádí chemický peeling, plazmaterapii, mezoterapii, aplikaci dermálních výplní, odstranění kožních výrůstků a další.

Zaměřuje se také na vědu a výzkum v oblasti onkologických onemocnění kůže a dermatovenerologie. Poskytuje péči na Dermatovenerologické klinice 2. LF UK a Nemocnice Na Bulovce. Zároveň vyučuje studenty 2. lékařské fakulty UK v Praze

Studovala nac2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Absolvovala roční pobyt na univerzitě ve Freiburgu v Německu. Jako dobrovolník působila v Gorkha Municipal Hospital v Nepálu. V rámci postgraduálního studia se zaměřila na sledování souvislosti mezi rizikem zhoubných nádorů kůže a transplantací ledvin. Neustále se podílí se na řadě českých i zahraničních publikací. 

Je členkou Česká akademie dermatovenerologie, České lékařské společnosti J. E. Purkyně, European academy of dermatovenerology a Skin Care in Organ Transplat Patients. Pravidelně se účastní kongresů a seminářů z oboru dermatovenerologie. 

MUDr. Martina Krásová, Ph.D. je velmi vstřícná a empatická. Respektuje přání každého klienta a chce se mu vyjít maximálně vstříc. Odborné ošetření vždy směřuje ke zlepšení celkového zdraví pokožky, což vede také ke zpomalení jejího stárnutí. Objednejte se na vstupní konzultaci, vaše pokožka vám poděkuje a vy budete už brzy přirozeně spokojenější.  Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Estetické zákroky

  • Aplikace botulotoxinu od 2 400 Kč
  • Laserové ošetření od 3 000 Kč
  • Chemický peeling od 2 720 Kč
  • Plazmaterapie od 5 520 Kč
  • Botulotoxin proti pocení od 4 410 Kč
  • Aplikace kyseliny hyaluronové od 6 048 Kč

Dermatologie

  • Odstranění kožních výrůstků od 1 760 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.