MUDr. Martina Zlínská

Medailonek

MUDr. Martina Zlínská se specializuje na zákroky estetické medicíny. V současnosti působí na pražské AURUM AESTHETIC CLINIC, kde provádí zejména niťový lifting (PDO nitě), plazmaterapii, mezoterapii, aplikaci výplní kyselinou hyaluronovu i botulotoxinem, chemický peeling a mikrojehličkování. Pracuje také pro neziskovou organizaci Rozkoš bez Rizika.

Po studiu na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy působila na Dermatovenerologické klinice Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Atestaci z oboru dermatovenerologie získala v roce 2016. Poté pracovala v dermatologických ambulancích Dermaesthetic a na Poliklince Palackého a jako dermatologický konziliář v Domově pro seniory v Praze.

V rámci dalšího vzdělávání v oboru estetické medicíny absolvovala řadu kurzů a školení, např. workshop liftujících 3D kanylových nití, workshop aplikace PDO nití a výplní na bázi HA, kurz kombinovaných technik, aplikace krevní plazmy, lipolýza a dále kurz microneedlingu. Absolvovala také školení zaměřené na léčeně-kosmetické možnosti použití chemického peelingu.

MUDr. Martina Zlínská má ke svým klientům lidský přístup. Pečlivě jim naslouchá, aby mohla vyhovět jejich přáním i požadavkům. Na úvodní schůzce jim také poskytne dostatek informací k průběhu omlazujícího ošetření i následné péči a zodpoví všechny případné dotazy. Objednejte se na bezplatnou vstupní konzultaci a vydejte se na cestu k přitažlivé a zdravé pleti. Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Niťový lifting od 12 000 Kč
  • MUDr. Martina Zlínská od 2 950 Kč

Estetické zákroky

  • Plazmaterapie od 6 900 Kč
  • Aplikace kyseliny hyaluronové od 6 900 Kč
  • Aplikace botulotoxinu od 2 500 Kč
  • Chemický peeling od 1 460 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.