MUDr. Michal Dychus

Medailonek

Prim. MUDr. Michal Dychus je vyhledávaný plastický chirurg. V současnosti působí jako hlavní lékař plastické chirurgie na BESTÉE clinic v Ostravě, kde se specializuje na abdominoplastiku, modelaci a augmentaci prsou, tumescentní liposukci, operaci očních víček i odstálých boltců. Velké zkušenosti má také s náročnými, kombinovanými výkony, kdy se abdominoplastika doplňuje o liposukci či modelaci prsou. 

Po studiu na lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci působil ve Fakultní nemocnici v Ostravě, dále na oddělení plastické chirurgie Nemocnice Třinec. Na Formé Clinic v Praze pracoval pod vedení MUDr. Tomáše Beneše. Atestaci z oboru plastické chirurgie získal v roce 2021.

Kromě zákroků plastické chirurgie poskytuje také dermatologická a estetická ošetření. Je certifikovaným specialistou na aplikaci kosmetických výplní kyselinou hyaluronovou a botulotoxinem. Neustále sleduje nové trendy v této oblasti, účastní se zahraničních i domácích workshopů, kongresů i stáží.  

Svým klientů vychází maximálně vstříc. Vždy respektuje jejich individuální potřeby i požadavky. Při samotném zákroku dbá také na maximální pohodlí a bezbolestný průběh. Objednejte se na BESTÉE clinic na nezávaznou konzultaci, prim. MUDr. Michal Dychus vám zodpoví všechny vaše dotazy ohledně zákroku, rekonvalescence i očekávaných výsledků. 


Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Operace očních víček od 15 000 Kč

Estetické zákroky

  • Aplikace kyseliny hyaluronové od 6 000 Kč
  • Aplikace botulotoxinu od 2 500 Kč
  • Botulotoxin proti pocení od 10 000 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.