MUDr. Miroslav Veliký

Medailonek

MUDr. Miroslav Veliký je špičkový lékař, který má v oboru plastické chirurgie více než 25 let praxe. Specializuje se také na chirurgii ruky, mikrochirurgii, onko a rekonstrukční chirurgii a traumatologii. V současnosti působí jako vedoucí lékař kliniky Plastická a estetická chirurgie Poděbrady. Rovněž provádí rekonstrukční zákroky na klinice ve Velké Británii a na Prague Aesthetic Clinic.

Rozsáhlé znalosti získal MUDr. Veliký především v zahraničí. Po studiu na lékařské fakultě Univerzity Karlovy absolvoval stáž ve Francii. Atestaci pro plastickou chirurgii v Česku získal v roce 2005. Několik let strávil ve Francii a Velké Británii, kde studoval na prestižních univerzitách. Tam také složil zkoušky z plastické chirurgie, chirurgie ruky i dermatoskopie. 

Jeho zahraniční zkušenosti zahrnují více než 15 let. Mezi jinými působil ve FN Liverpool a Nemocnici Salisbury ve Velké Británii, ve FN Nice, na Klinice Victor Hugo a ve Francouzském institutu chirurgie ruky v Paříži. V České republice působil v Iscare v Praze, na FORMÉ Clinic, Klinice Mediestetic a na plastické chirurgii v Lékařském domě v Praze.

Své vzdělání neustále doplňuje na zahraničních i českých kongresech, kde často o své práci také přednáší. K nejvýznamnějším meetingům patří London Breast Meeting, Kurz estetické chirurgie špičky nosu v Glasgow, Kurz rekonstrukční chirurgie prsu v New Yorku, Mezinárodní kongres plastické chirurgie Brno a Český a slovenský kongres plastické chirurgie v Olomouci. Má členství v několika prestižních zahraničních společnostech, např. General Medical Council a Mezinárodní společnosti pro dermatoskopii. 

Ve svém přístupu ke klientům je MUDr. Miroslav Veliký vždy empatický, vstřícný a poskytuje jim jak nezávazné poradenství, tak odbornou péči. Můžete se na něj obrátit s poúrazovými defekty i jizvami na kůži, výrůstky nebo pokleslými víčky, provádí také zvětšení, modelaci nebo zmenšení prsou, úpravy břicha a další estetické zákroky. Skutečně rozsáhlé znalosti má v terapii kožních nádorů i předstupňů rakoviny kůže. Pečujte o své zdraví i krásu, objednejte se na nezávaznou konzultaci na kliniku Plastické a estetické chirurgie Poděbrady.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

 • Liposukce od 28 000 Kč
 • Augmentace prsou implantáty od 65 000 Kč
 • Facelift od 49 500 Kč
 • Gynekomastie od 25 000 Kč
 • Plastika uší (otoplastika) od 17 000 Kč
 • Lipofilling prsou od 55 000 Kč
 • Odstranění nadměrného pocení od 8 000 Kč

Estetické zákroky

 • Niťový lifting Aptos od 22 000 Kč
 • Aplikace botulotoxinu od 1 500 Kč
 • Aplikace kyseliny hyaluronové od 4 500 Kč

Dermatologie

 • Odstranění kožních výrůstků od 2 500 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.