MUDr. Pavlína Šťastná

Medailonek

MUDr. Pavlína Šťastná má dlouholetou praxi v oboru dermatologie i estetické a korektivní medicíny. Specializuje se na ošetření pleti kyselinou hyaluronovou, kalciem hydroxyapatitu či botulotoxinem. V rámci omlazujících procedur provádí také niťový lifting, odstranění tukových polštářků injekční lipolýzou či celkovou biostimulaci pokožky

Nabízí také populární Face Contouring, který umí pomocí výplní kyselinou hyaluronovou výrazně proměnit a omladit tvář. Paní doktorka při něm přidává objem do míst, kde se vlivem stárnutí ztrácí. Typicky jsou to lícní kosti nebo brada. Metoda ovšem klade velké nároky na estetické cítění operatéra, který musí přistupovat ke tváři jako k celku. Jedině tak bude výsledný efekt působit harmonicky a přirozeně.  

V současnosti působí na prestižní BESTÉE clinic v Ostravě, Neo Beauty clinic v Olomouci nebo v ambulanci estetické medicíny AMEM ve Zlíně. 

Studovala na Lékařské fakultě Univerzity Palackého, pracovala ve FN Olomouc a v Nemocnici Prostějov. Jako členka Společnosti estetické a laserové medicíny, České lékařské společnosti J.E. Purkyně i České lékařské komory se neustále vzdělává na tuzemských i zahraničních kongresech. Absolvovala řadu odborných seminářů a získala certifikáty pro oblast korektivní a estetické medicíny. 

MUDr. Pavlína Šťastná nabízí moderní a efektivní ošetření pokožky. Zaměřuje se především na péči o pleť pro klientky 35+, kde je přínosem zejména dlouhodobá, komplexní terapie. Na svých konzultacích ženám důkladně vysvětluje proces stárnutí pokožky i jejích hlubších vrstev, následně nastavuje celý program péče o pleť. Objednejte se na konzultaci na BESTÉE clinic v Ostravě a využijte možnost vrátit své tváři mládí.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Zvětšení rtů od 7 000 Kč

Estetické zákroky

  • Aplikace kyseliny hyaluronové od 6 000 Kč
  • Aplikace botulotoxinu od 2 500 Kč
  • Botulotoxin proti pocení od 10 000 Kč
  • Odstranění kruhů pod očima od 6 000 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.