MUDr. Petr Havránek

Medailonek

MUDr. Petr Havránek má v oboru plastické chirurgie více než 10 let zkušeností. V současnosti je zástupcem primáře oddělení plastické chirurgie a chirurgie ruky Fakultní nemocnice Ostrava. Na PRIMED Clinic v Havířově působí jako jeden z hlavních chirurgů. Specializuje se zejména na estetické zákroky v oblasti ňader, jako zvětšení poprsí implantáty i vlastním tukem, modelace prsou, jejich zmenšení, ale také liposukční zákroky i abdominoplastiku

Studoval Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Než se začal věnovat výhradně plastické chirurgii, působil na Chirurgické klinice Fakultní nemocnice Ostrava. Atestaci pro obor plastické chirurgie získal v roce 2010.

Ve své práci je vždy profesionální, ale nezapomíná na lidský přístup. Důvěra klientů je pro něj naprosto zásadní. Na úvodní schůzce s vámi proto důkladně probere vaše představy i požadavky a navrhne vhodný postup ošetření. Precizní provedení výkonu a důsledná pooperační péče jsou pak naprostou samozřejmostí. Na PRIMED Clinic, jednom z nejvýznamnějších pracovišť plastické chirurgie v regionu, spolupracuje s týmem zkušených lékařů. Filozofií kliniky je maximální kvalita služeb, která vyhovuje i velmi náročným klientům. Domluvte si nezávaznou konzultaci a uvidíte, co všechno můžete udělat pro svou krásu.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Abdominoplastika od 62 000 Kč
  • Augmentace prsou implantáty od 85 000 Kč
  • Zmenšení prsou od 65 000 Kč
  • Modelace prsou od 65 000 Kč
  • Lipofilling prsou od 74 000 Kč
  • Liposukce od 18 000 Kč
  • Laserová liposukce od 35 000 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.