MUDr. Tomáš Votruba

Medailonek

MUDr. Tomáš Votruba je vynikající plastický chirurg. V současnosti působí na oddělení plastické chirurgie Nemocnice České Budějovice, na Klinice plastické a estetické chirurgie ve FN U Svaté Anny Brno, a na oddělení mamokutánní a onkoplastické chirurgie v Masarykově onkologickém ústavu v Brně. Na těchto špičkových pracovištích se soustředí na chirurgii ruky, mikrochirurgii, replantační výkony i rekonstrukční chirurgii a také na oblíbené zákroky estetické plastické chirurgie. 

Spolupracuje také s prestižní soukromou klinikou Sanatorium plastické a estetické chirurgie v Chotovinách, kde v provádí modelaci i augmentaci prsou, abdominoplastiku a liposukci. Soustředí se také na výkony v oblasti tváře jako operaci očních víček i odstálých ušních boltců či facelift. 

MUDr. Tomáš Votruba studoval na Lékařské fakultě v Plzni (Univerzita Karlova), atestaci z plastické chirurgie složil v roce 2018. Získal diplom celoživotního vzdělávání České lékařské Komory a vlastní licenci pro vedoucího pracovníka v oboru plastické chirurgie. 

Pravidelně se účastní konferencí a sympozií, absolvoval také řadu stáží. Je členem Společnosti plastické chirurgie ČSL JEP, Společnosti estetické chirurgie ČSL JEP a Společnosti chirurgie ruky ČSL JEP. Působí v revizní komisi ve Společnosti rekonstrukční mikrochirurgie ČSL JEP. Je také členem Lékařů bez hranic.  

Svým klientům vždy pečlivě naslouchá. Velký důraz klade na důkladnou úvodní konzultaci, kde s vámi projde vaše požadavky a navrhne nejvhodnější zákrok. Také vám podrobně vysvětlí operační postup i pokyny pro rekonvalescenci, která je pro optimální efekt operace potřebná. Objednejte se na vstupní konzultaci a získejte více informací o možnostech, jak formovat vaši krásu.Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Augmentace prsou implantáty od 74 500 Kč
  • Modelace prsou od 55 300 Kč
  • Abdominoplastika od 54 300 Kč
  • Liposukce od 29 900 Kč
  • Plastika uší (otoplastika) od 16 000 Kč
  • Operace očních víček od 13 900 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.