Dr. Kateřina Simonová

Medailonek

Dr. Kateřina Simonová se zaměřuje na kosmetologii a estetickou medicínu. V současnosti působí na LLC Klinik v Ostravě (Klinika plastické chirurgie a laserové léčebné centrum). 

Vystudovala lékařskou fakultu Kharkiv National Medical University na Ukrajině, působila v Institutu Krasoty SPIK (Institut lékařské kosmetologie) v Moskvě. Zde se zabývala hlavně aplikací kyseliny hyaluronové a botulotoxinu. Přes 10 let se věnuje 3D modelaci tváří, zvětšování rtů, redukci kruhů pod očima, nechirurgické korekci nosu. Specializuje se také na anti-aging metody

Má lékařskou licenci ukrajinského ministerstva zdravotnictví a usiluje o uznání diplomu na území ČR. V rámci dalšího vzdělávání se aktivně účastní domácích i zahraničních kongresů a seminářů. Mluví plynně anglicky, rusky i česky.

Svou práci miluje a ke každému klientovi přistupuje individuálně. Je skutečným odborníkem na dermální výplně, a citlivě vám upraví nepříjemné defekty na pokožce, nepravidelný hřbet nosu nebo asymetrické rty.

Objednejte se na vstupní konzultaci k Dr. Kateřině Simonové a svěřte svou tvář do rukou odborníka. 

 

Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Estetické zákroky

  • Aplikace kyseliny hyaluronové od 7 000 Kč
  • Aplikace botulotoxinu od 2 000 Kč
  • Odstranění vrásek od 5 000 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.