MUDr. Josef Hrbatý

Medailonek

MUDr. Josef Hrbatý je špičkový plastický chirurg s dlouholetou praxí v oboru. V současnosti působí jako jeden z hlavních lékařů privátní kliniky plastické chirurgie GiSant v Karlových Varech. Specializuje se na zákroky v oblasti obličeje (blefaroplastiku, rhinoplastiku, otoplastiku), chirurgii břicha a operace prsou

Velké zkušenosti má zejména s augmetnací prsou implantáty. Byl jedním z prvních lékařů, kteří prosazovali využívání anatomických prsních výplní. Svým klientkám vždy nabízí implantáty nejvyšší kvality od značek Polytech a Mentor, které mají doživotní záruku.

Když dokončil studium na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně (v roce 1983), působil na ARO v Nemocnici Vyškov a pak ve FN Masarykovy univerzity v Brně, tamtéž také na Klinice plastické a estetické chirurgie, kde se soustředil především na mikrochirurgii a rekonstrukční chirurgii ruky. 

Výlučně plastické chirurgii se věnuje od roku 1994, zkušenosti sbíral na soukromých klinikách Laurea Brno, kde se vzdělával zejména v oblasti operace nosu. Pracoval pod vedením jednoho z největších odborníků na rhinoplastiku, doc. MUDr. Jana Války. Působil také v pražském Asklepionu.

Pravidelně se účastní místních i mezinárodních stáží a kurzů. Klientům kliniky GiSant nabízí konzultace v němčině, angličtině i ruštině. Jeho cílem je spokojený klient i klientka, kteří se na něj budou i nadále s důvěrou obracet. Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Abdominoplastika od 48 000 Kč
  • Modelace prsou od 45 000 Kč
  • Augmentace prsou implantáty od 65 000 Kč
  • Facelift od 69 000 Kč
  • Liposukce podbradku od 18 000 Kč
  • Operace očních víček od 13 000 Kč
  • Liposukce od 32 000 Kč
  • Plastika uší (otoplastika) od 16 000 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.