MUDr. Pavel Havránek

Praxe 15+ let
Reakce neověřeny
MUDr.  Pavel Havránek

Medailonek

MUDr. Pavel Havránek je atestovaný odborník na transplantační a cévní chirurgii. Medicíně se věnuje již 40 let. Momentálně působí jako vedoucí lékař Transplantačního centra ve Fakultní nemocnici v Ostravě. Na soukromé klinice PRIMED Clinic v Havířově provádí zákroky v oboru cévní chirurgie a operace křečových žil.  

Po studiu na lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci pracoval na oddělení chirurgie Městské nemocnice Ostrava a následně v Nemocnici Havířov. Většinu své lékařské kariéry pracuje ve Fakultní nemocnicí Ostrava, kde má jedinečnou možnost se úzce soustředit na transplantační a cévní chirurgii. Pravidelně se účastní odborných seminářů a kurzů, aby ve své praxi nabízel nejmodernější a vysoce efektivní způsoby léčby. 

Na PRIMED Clinic působí jako specialista na léčbu křečových žil, a to ve všech stádiích onemocnění. Svým pacientům nabízí jak zákroky v celkové anestezii, tak oblíbenou techniku sklerotizace. Nejpodstatnější však je pro něj dlouhodobá spokojenost klientů. Poskytuje proto nezávazné konzultace a samozřejmě také individuální poradenství po zákroku. Ať už vás trápí pouze drobné žilky nebo viditelné varixy, objednejte se na PRIMED Clinic co nejdříve.

Specializace

Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Operace křečovýcah žil (varixů) od 14 000 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.