O nás

Důvěra

U každého plastického zákroku v nás vkládáte velkou důvěru. Proto vám všechny otázky rádi zodpovíme.

Transparentnost

Necháváme vás otevřeně vyjádřit svůj názor na kvalitu zákroku. Ke své klinice můžete přidat hodnocení.

Odbornost

Všichni lékaři jsou důkladně ověřováni. Musejí mít dostatečné znalosti, zkušenosti a licence k provádění výkonů.

Opravdovost

Každá vaše proměna je skutečná a zachycuje vaše myšlenky, emoce i finální výsledky.

Naše vize

Chceme být obsahově nejrozsáhlejším, ryze českým portálem plastické chirurgie. Vaše cesta za vysněným vzhledem začíná u nás. Už nemusíte hledat odborná fóra, recenze klinik, kontakty a informace k zákroku. Vše potřebné najdete na jednom místě. Budeme vaším průvodcem od první myšlenky na plastický zákrok až k novému vzhledu, vaším prostředníkem při sdílení zkušeností i dojmů s dalšími uživatelkami.

Jak udržujeme růst

Neustále rozšiřujeme a aktualizujeme svou databázi kvalitních klinik i lékařů. Doplňujeme důležité informace o zákrocích a připravujeme nové články k inovativním metodám i technikám. Také přinášíme autentické reportáže z klinik, díky nimž si zákrok projdete krok za krokem. O prémiové členky pečujeme především profesionální správou a zabezpečením jejich obsahu.

Atraktivní pro uživatele i kliniky 

Náš portál sice teprve budujeme, ale chceme, aby se stal vyhledávaným místem prvního kontaktu s lékaři. Lékařům i klinikám proto připravujeme podrobnou online prezentaci ve společnosti těch nejlepších klinik plastické chirurgie. Umožníme jim garantovat odborné články, zviditelnit svou specializaci a přidáváme také reálná hodnocení žen, které zákrok absolvovaly.

Uživatelé si pak vybírají svého lékaře na základě přesných parametrů. Mohou lékaři rovnou poslat zprávu s dotazem na konkrétní zákrok, nebo si domluvit konzultaci na klinice.

Budujeme komunitu

Nechceme být jen chytrý srovnávač zákroků, proto neustále budujeme komunitu uživatelek. Vytváříme prostor, kde se mohou ženy navzájem podporovat ve svých rozhodnutích, jak v oblasti plastických zákroků, tak v péči o zdraví a krásu.

Naším cílem je přinášet inspiraci i zábavu. Připravujeme rozsáhlý věrnostní program s řadou soutěží, v nichž mohou uživatelky získat vouchery na zákroky plastické chirurgie. Usilujeme o to, aby se každá žena s námi cítila přirozeně spokojenější.

Na čem si zakládáme?

Víme, jak je téma plastické chirurgie náročné a citlivé. Proto jsme si zvolili 4 pilíře, na nichž projekt NaPlastiku stavíme.

  • Vaše DŮVĚRA je pro nás na prvním místě. Sdílené informace uživatelek precizně zabezpečujeme a prezentace klinik i lékařů tvoříme vždy v souladu s jejich zájmy.

  • Naše ODBORNOST vychází ze spolupráce se špičkovými lékaři i centry plastické chirurgie. Jedině tak, můžeme nabídnout relevantní a spolehlivé odpovědi na vaše otázky.

  • Dbáme o TRANSPARENTNOST všech informací. Označujeme zdroje (garanty zákroků), přidáváme skutečná hodnocení i recenze klinik a lékařů.

  • REFERENCE SKUTEČNÝCH ŽEN, které zákrok podstoupily na jedné z českých či slovenských klinik, vám přináší konkrétní a užitečné rady i tipy, jaké jinde nenajdete.

Prohlédněte si proměny skutečných žen