4 důvody, proč se registrovat na portálu NaPlastiku

Důvěra

U každého plastického zákroku v nás vkládáte velkou důvěru. Proto vám všechny otázky rádi zodpovíme.

Transparentnost

Necháváme vás otevřeně vyjádřit svůj názor na kvalitu zákroku. Ke své klinice můžete přidat hodnocení.

Odbornost

Všichni lékaři jsou důkladně ověřováni. Musejí mít dostatečné znalosti, zkušenosti a licence k provádění výkonů.

Opravdovost

Každá vaše proměna je skutečná a zachycuje vaše myšlenky, emoce i finální výsledky.

Sdílejte proměny s dalšími ženami

Vytvořili jsme bezpečné místo, kde můžete sdílet své zkušenosti s plastikami. Jako registrovaná členka získáte přístup k fotogalerii Proměn, kde si prohlédnete fotografie před a po zákroku. A také se můžete pochlubit vlastní proměnou a připsat své tipy k zákroku, který jste absolvovala. Nechte se inspirovat a připojte se k naší komunitě.

Zeptejte se přímo zkušeného lékaře

Pokud se zaregistrujete, získáte přístup také k této prémiové funkci. Jako registrovaná členka se můžete zeptat na detaily konkrétního zákroku přímo lékaře, který zákrok provádí. Uvažujete o plastické operaci, a nemůžete se rozhodnout? S námi budete vždy vědět víc.

Ukládejte si své oblíbené zákroky

Váš uživatelský účet můžete využívat také jako knihovnu svých oblíbených zákroků. Mějte vše na jednom místě. Všechny informace k vámi vybranému zákroku si prohlédnete jednoduše kdykoli a kdekoli. Stačí si zákrok uložit do oblíbených.

Staňte se součástí jedinečného projektu

Podílejte se na vzniku rozsáhlé platformy o zákrocích plastické chirurgie. Čím širší komunitu žen, které plastický zákrok absolvovaly, společně vytvoříme, tím více informací a konkrétních zkušeností získáte. Třeba právě o vašem zákroku. A budete se tak dříve cítit přirozeně spokojenější.

Prohlédněte si proměny skutečných žen