MUDr. Zuzana Procházková

Medailonek

MUDr. Zuzana Procházková je zkušená oční lékařka s více než 10 lety praxe, která se specializuje také na estetickou chirurgii. Jako odborný oftalmolog působí na oční klinice v Horních Počernicích v Praze. Nabízí zde široké spektrum oftalmologických výkonů od běžných vyšetření, diagnostiky očních patologií po laserové operace očí.

Na prestižní PRIMED Clinic v Havířově se orientuje na zákroky plastické chirurgie. Jako specialistka na oblast očí se soustředí zejména na blefaroplastiku, a výkony estetické dermatologie. Nejčastěji provádí omlazující niťový lifting i vyhlazení vrásek aplikací botulotoxinu nebo kyseliny hyaluronové a zvětšování rtů.

Své vzdělání neustále prohlubuje. Ještě v rámci studií na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze absolvovala klinickou stáž ve Všeobecné nemocnici Santo Antonio v Portu v Portugalsku. V současnosti publikuje odborné články a podílí se na přípravě odborných knih. Pravidelně se účastní specializovaných kurzů a stáží zaměřených na estetickou chirurgii obličeje. Je členkou České lékařské komory. 

V přístupu ke klientům vždy prosazuje vstřícnost a přístup k informacím. Vyzkoušejte bezplatnou konzultaci. Dozvíte se vše potřebné. 

PRIMED Clinic je jednou z nejvýznamnějších soukromých klinik v regionu. Působí zde řada předních českých plastických chirurgů. Samozřejmostí jsou nejmodernější postupy estetické medicíny i nejnovější produkty a technologie. Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Operace očních víček od 12 000 Kč

Estetické zákroky

  • Niťový lifting Aptos od 16 000 Kč
  • Aplikace botulotoxinu od 2 500 Kč
  • Aplikace kyseliny hyaluronové od 7 000 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.