Zákroky

Mluvíme lidsky, nikoliv pouze latinsky. Váš zákrok tak lehce vyhledáte i běžnými slovy.

Často hledáte

S naší podporou
bude váš zákrok
komfortnější

Navedeme vás správným směrem ve výběru zákroku.

Zodpovíme všechny vaše otázky, pochybnosti a nejistoty.

Zajistíme hladkou komunikaci s ověřenou klinikou.

Garantujeme transparentní cenu za váš zákrok.

Zajímáme se o vaši spokojenost s lékařem a personálem.

Svoje pocity, myšlenky a výsledky můžete bezpečně sdílet.

Co říkají spokojené klientky

Natálie W.

Za mne maximální spokojenost, šla jsem po tom, co tam má maminka byla na liposukci  břicha a byla spokojená.  Nyní s ní mohu souhlasit! 🙂 Doktor je moc příjemný vše vysvětlil, sestřičky a vše okolo taky skvělé.

Natálie W.

17. 02. 2023

Klára S.

S výsledkem pana doktora jsem velmi spokojená. Splnil mi sen o nádherných prsech a není nic, co bych mohla vytknout. Krásný přirozený výsledek přečkal moje očekávaní. Na klinice jsem se cítila moc dobře, všichni byli moc milí a vstřícní, plus pro mě bylo, že jsem mohla zůstat 2 noci a ve většina klinikách je jen 1 noc. Za mě nejlepší doktor v Ostravě, pokud chcete přirozeně vypadající prsa.

Klára S.

03. 02. 2023

Jaroslav P.
Rád bych se podelil o své zázitky a zkusenosti z kliniky My Best Care, Praha - Vysočany, Sokolovská 810/304, 190 00 Praha 9-Vysočany, kde jsem postoupil operaci očních víček neboli blepharoplastiku. Jakozto dlouhodobe zijící v zahranicí jsem dlouho hledal na webu ruzné vhodné kliniky resp. lékare v Ceské republice, nakonec jsem vybral tuto kliniku a moje ocekávání a výsledek byly více nez prekroceny. Veskerá príprava pred operací a komunikace s touto klinikou byly na profesionální úrovni, samotná operace paní MUDr. Barborou Adamovou a sestrickou paní Lucií Kamesovou muzu hodnotit jako na spickové urovni. Pri operaci vsechno trpelive vysvetlovaly, necítil jsem vubec zádné bolesti behem ale ani po operaci, praktický zádné otoky nebo podlitiny, ani nekolik dní po operaci. Extrakci stehu provedli ocní lékari v míste mého bydliste v zahranicí, pricemz celá ordinace resp. vsichni prítomní zahranicní lékari obdivovali techniku provedení této operace. Fantastický výkon a výsledek, muzu jen a jen doporucit tuto kliniku v Praze ve Vysocanech a predevsím paní MUDr. Adamovou.

Jaroslav P.

03. 06. 2023

Petra B.
U pana doktora jsem byla na plastiku břicha. Jsem maximálně spokojená, jak s výsledkem, tak i s přístupem pana doktora. Všechno vysvětlí, je příjemný, milý, empatický a vtipný. Za mě 1*

Petra B.

09. 05. 2023

Veronika P.

Skvělý přístup, pan doktor byl velice sympatický, milý a ochotný mi vše vysvětlit a probrat.
Za výsledek jsem neskutečně ráda a pana doktora vřele doporučuji 🙂

Veronika P.

17. 02. 2023

Lucie S.

S výběrem kliniky jsem velice spokojená, sestřička a lékař velmi vstřícní. Prsa dle mých představ!

Lucie S.

07. 11. 2022

Petra B.
Na klinice jsem podstoupila plastickou operaci břicha, všichni byli tak strašně milí a nápomocni opravdu ke každému našemu přání. Každý se tam snaží ulevit po operaci, jak jen to jde. Klinika je krásná, moderně zařízená, cítila jsem se tam jak na příjemné návštěvě. Byla jsem spokojená na maximum.

Petra B.

09. 05. 2023

Sledujeme pro vás nové trendy

Proměna Kamily od MUDr. Martiny Fajkošové

Nemůžu nic vytknout, byla jsem absolutně spokojená. Paní doktorka byla velice milá, všechno mi vysvětlila a zodpověděla i všechny moje […]

Proměna Andriany od MUDr. Petra Pachmana

S výsledkem pana doktora jsem velmi spokojená. Můj sen byl mít krásná plná a přirozená prsa. Pan doktor zvolil tvar […]

Proměna Natálie od MUDr. Igora Janíka

Za mne maximální spokojenost, šla jsem po tom, co tam má maminka byla na liposukci  břicha a byla spokojená.  Nyní […]

Najděte si zákrok podle regionu