MUDr. Martina Fajkošová

Reakce neověřeny
MUDr.  Martina Fajkošová

Medailonek

MUDr. Martina Fajkošová má v oboru plastické chirurgie více než 10 let zkušeností. Její specializací jsou zejména chirurgické zákroky v oblasti obličeje, jako facelift nebo blefaroplastika. Působí na oddělení plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici v Ostravě a také na prestižní PRIMED Clinic v Havířově, kde je jedním z hlavních chirurgů.

Plastická chirurgie je její opravdovou vášní. Neustále se vzdělává v oblasti nových operační postupů, technologií i produktů. Studovala na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci, atestaci pro obor plastické chirurgie získala v roce 2013. 

Cenné zkušenosti získala už při práci na chirurgicko-traumatologickém oddělení Nemocnice ve Frýdku–Místku a později také na oddělení plastické chirurgie Nemocnice Třinec. Absolvovala celou řadu seminářů, např. mikrochirurgické sutury nebo AOTrauma Regional Course.  

Ke svým klientům a jejich požadavkům vždy přistupuje individuálně. Na PRIMED Clinic poskytuje nezávazné konzultace, během nichž s vámi probere vaše požadavky a očekávání a navrhne zákrok, který povede k vaší maximální spokojenosti. 

PRIMED Clinic v Havířově patří mezi významné soukromé kliniky v regionu. V oboru plastické chirurgie působí již od roku 1992, byla prvním střediskem v České republice se specializací na liposukční zákroky. 

Specializace

Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Facelift od 52 000 Kč
  • Operace očních víček od 12 000 Kč

Sdílené proměny

Proměna Kamily od MUDr. Martiny Fajkošové

Proměna Kamily od MUDr. Martiny Fajkošové

Nemůžu nic vytknout, byla jsem absolutně spokojená. Paní doktorka byla velice milá, všechno mi vysvětlila a zodpověděla i všechny moje […]