Eva Hipčová

Medailonek

Bc. Eva Hipčová je specialistkou na anti-aging procedury. Na klinice My Best Care v Berouně provádí chemický peeling, mezoterapii s použitím dermapenu, plazmaterapii. Také nabízí ošetření vysokorychlostním laserem (resurfacing, odstranění kožních výrůstků) a IPL (léčba akné, odstranění pigmentových skvrn, epilace). Rovněž na klinice asistuje u celé řady zákroků plastické chirurgie, např. u operace horních a dolních víček, minifaceliftu nebo lip liftu. 

Bc. Eva Hipčová je původní profesí porodní asistentka. Na My Best Care působí už několik let nejen jako zdravotní sestra, zdravotní konzultantka a certifikovaná odbornice na práci s lasery a omlazující procedury, ale také jako manažerka berounské pobočky. 

V rámci své profese se neustále vzdělává, absolvovala celou řadu kurzů zaměřených na mezoterapii a plazmaterapii, aquapeeling, biorepeel i na techniky efektivního liftingu. 

Ve vztahu ke klientům je mimořádně vstřícná a milá. Objednejte se na konzultaci k Bc. Evě Hipčové a nechte si sestavit harmonogram péče o pleť na míru. 


Recenze kliniky

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Eva Hipčová od 4 990 Kč

Estetické zákroky

  • Chemický peeling od 1 990 Kč
  • Plazmaterapie od 4 890 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.