MUDr. Adriana Brandejsová

Medailonek

MUDr. Adriana Brandejsová je specialistkou v oboru estetické medicíny. Soustředí se na aplikaci kyseliny hyaluronové i botulotoxinu, plazmaterapii, mezoterapii, niťový lifting, laserovou medicínu i dermatokosmetiku. Velké znalosti i zkušenosti má v oblasti transferu tukové tkáně (lipofilling, lipografting). 

Studovala na The Woodside Priory School a The Longmont Christian School v USA, následně na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Atestaci z oboru chirurgie získala v roce 2015. V letech 2014 až 2016 se také věnovala výzkumu kmenových buněk v tukové tkáni. 

V současnosti působí ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady, na soukromé CAN CLINIC v Praze i v Sanatoriu plastické a estetické chirurgie v Chotovinách. V letech 2012–2015 pracovala na soukromé klinice Med–inPark v Ingolstadtu. 

V rámci dalšího vzdělávání se pravidelně se účastní stáží a odborných kongresů nejen u nás, ale také v zahraničí. Navštívila např. SHRS – European Hair Transplant Workshop v Bruselu, Cyanosure Symposium – Laser Liposuction and Fat Transfer v Aténách a The Cutting Edge Surgery Symposium v New Yorku. Dále se zúčastnila Mezinárodního kongresu plastické chirurgie, absolvovala Kurz chirurgie ruky – Traumatologie při České společnosti chirurgie ruky ČLS JEP ve Vysoké nad Jizerou a mnoho dalších odborných sympozií.

MUDr. Adriana Brandejsová vám poskytne tu nejlepší odbornou péči v oblasti omlazení pleti. Zaměřuje se na nové metody vedoucí k obnově kolagenu i neinvazivní lifting obličeje. Objednejte se k paní doktorce na osobní konzultaci a vaše pleť opět bude zářit.Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • MUDr. Adriana Brandejsová od 3 500 Kč
  • Niťový lifting od 16 000 Kč
  • Lipofiling od 25 000 Kč

Estetické zákroky

  • Aplikace kyseliny hyaluronové od 5 000 Kč
  • Aplikace botulotoxinu od 2 500 Kč
  • Plazmaterapie od 5 000 Kč
  • Laserové ošetření od 8 900 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.