MUDr. Andrea Saifrtová

Reakce neověřeny
MUDr.  Andrea Saifrtová

Medailonek

„Kvalitní péče o vaše oči je u mě vždy na prvním místě,“ říká zkušená oftalmoložka MUDr. Andrea Saifrtová. V současnosti působí jako vedoucí lékařka na své privátní klinice Oční ordinace s.r.o. s pobočkami v Praze, Hradci Králové a Jaroměři. Zde poskytuje kompletní oftalmologickou péči. 

Věnuje se také estetické medicíně. Na pražské I am Clinic provádí operace víček i ošetření pleti v citlivé oblasti očního okolí, jako jsou např. odstraňování hyperpigmetnace a různých kožních deformit.  

Studovala na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové, kde v roce 2010 získala atestaci z oftalmologie. Je členkou České lékařské společnosti J. E. Purkyně, České oftalmologické společnosti, České glaukomové společnosti, Společnosti ambulantních specialistů i České společnosti dětské oftalmologie a strabologie. 

Absolvovala odborné stáže v Helsinkách a Amsterdamu. Pravidelně navštěvuje kongresy i semináře, aby mohla sledovat světové trendy v oftalmologii i estetické medicíně. MUDr. Andrea Saifrtová tak díky své vysoké oftalmologické odbornosti vždy navrhne šetrné, ale zároveň efektivní ošetření pro vaše oči. „Postarám se o vaše oči i oční víčka s nejvyšší profesionalitou. Po mých ošetřeních už nebudete vypadat unaveně nebo smutně, a vaše oči získají jiskru,“ vysvětluje svým klientům paní doktorka.

Dopřejte svým očím tu nejlepší péči a objednejte se na vstupní konzultaci na I am Clinic.Specializace

Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Operace očních víček od 12 000 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.