MUDr. Anna Zborovská

Medailonek

„Nejlepší estetická proměna je vykouzlený úsměv na tváři při odchodu z mé ordinace,“ říká MUDr. Anna Zborovská, která se specializuje na estetickou medicínu, hlavně na výplně rtů, léčbu kruhů pod očima i vypadávání vlasů. Má bohaté zkušenosti s nejmodernějšími metodami omlazení pleti, zejména s aplikací výplní kyselinou hyaluronovou i botulotoxinem, s mezoterapií i plazmaterapií či niťovým liftingem

Zaměřuje se také na specifické potíže s pletí, jako je akné, i formování problematických partií výplněmi Profhilo-body i lipolýzou. Nabízí také unikátní ošetření – Beauty Be Glamour koktejl, při němž do pleti aplikuje sérum  namíchané na míru každému klientovi. Preparát obsahuje kyselinu hyaluronovou, růstové faktory, peptidy, různé vitamíny, antioxidanty a mnoho dalších. Pleť je po ošetření hydratovaná, omlazená a má svěží nádech.

MUDr. Anna Zborovská studovala anesteziologii a intenzivní medicínu na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy, a v tomto oboru také získala postgraduální certifikát. Po studiu na lékařské fakultě pracovala jako anesteziolog v Nemocnici v Českém Krumlově, ale také v rakouském Linci nebo ve Vídni

Od roku 2020 působí jako lékařka estetické medicíny. „Intenzivní medicína mě pořád baví, protože je akční a různorodá. Člověk se v ní ale musí řídit přesnými postupy a směrnicemi, a prostoru pro kreativitu je méně. Z tohoto důvodu jsem přešla od zákroků zachraňujících životy k zákrokům, které životy mění,“ říká MUDr. Anna Zborovská. 

V rámci odborného vzdělávání absolvovala odborné kurzy a semináře u nás i v zahraničí. Zúčastnila se kongresu ve Francii, Kanadě, byla na stáži v např. Dubaji. Vlastní certifikáty na širokou škálu estetických ošetření.

Její profesní filozofie je individuální přístup a komplexní, dlouhodobá péče v příjemném prostředí. „Stejně tak, jako je každý člověk unikátní, znamená i krása pro každého něco jiného. Individuální přístup je pro mě velmi důležitý. Můžu tak lépe pochopit vaše přání a docílit tak vaší maximální spokojenosti. Největší radost mi udělá šťastný klient, který si na naši kliniku přijde odpočinout a užít si příjemnou a uvolněnou atmosféru,“ uvádí MUDr. Anna Zborovská. 

Objednejte se na vstupní konzultaci k MUDr. Anně Zborovské a objevte nejmodernější možnosti péče o pleť. 

 

Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

 • Operace očních víček od 12 000 Kč
 • Niťový lifting od 12 000 Kč
 • MUDr. Anna Zborovská od 6 500 Kč
 • Remodelace obličeje (Konturování) od 16 000 Kč

Estetické zákroky

 • Niťový lifting Aptos od 18 000 Kč
 • Aplikace botulotoxinu od 2 500 Kč
 • Aplikace kyseliny hyaluronové od 8 000 Kč
 • Botulotoxin proti pocení od 8 000 Kč
 • Plazmaterapie od 7 000 Kč
 • Odstranění kruhů pod očima od 8 000 Kč
 • Chemický peeling od 2 000 Kč
 • Nechirurgická korekce nosu od 8 000 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.