MUDr. Antonín Haluza

Reakce neověřeny
MUDr.  Antonín Haluza

Medailonek

MUDr. Antonín Haluza je vlasový chirurg se zkušenosti ze zahraničí i špičkových českých klinik. V současnosti působí na Chirurgické klinice 2. lékařské fakulty UK FN Motol a prestižní Premier Clinic, kde se soustředí především na vlasové transplantace metodou SmartGraf. Provádí také rekonstrukční operace neúspěšných transplantací z jiných klinik. 

Metoda SmartGraf je mnohem rychlejší a šetrnější než jiné metody transplantace. Používá vakuový systém, který zrychluje čas odběru štěpů. Chladicí systém a vlhčení štěpů zase zvyšuje úspěšnost transplantace až o 20 % v porovnání s klasickou FUE metodou. Celý zákrok je prakticky bezbolestný a do práce se klient může vrátit za pár dní. 

MUDr. Antonín Haluza studoval na 2. lékařské fakultě UK v Praze, kde organizoval kurzy chirurgického šití. Během studií absolvoval stáž ve Španělsku, později pracoval také v Ghaně a ve Vídni. Cenné zkušenosti má také z Traumacentra FN Ostrava, Chirurgické kliniky FN Ostrava. 

Velký důraz klade na vstupní konzultace, kde s vámi probere vaše požadavky a navrhne nejvhodnější řešení. Mluví plynně španělsky, německy i anglicky. Objednejte se na vstupní konzultaci k MUDr. Antonínu Haluzovi a dopřejte si efektivní profesionální péči.Specializace

Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Transplantace vlasů od 49 900 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.