MUDr. et MDDr. Barbora Valachová

Medailonek

MUDr. et MDDr. Barbora Valachová (Šedinová) je specialistkou v oboru stomatochirurgie, pedostomatologie a estetické medicíny. Na soukromé prestižní klinice My Best Care se zaměruje na laserovou a anti-agingovou medicínu

Provádí ošetření vysokovýkonnými lasery, IPL a ulthera, které se používají k účinnému liftingovému a resurfacingovému ošetření pleti i trvalé depilaci. Také pracuje s diamantovou vakuovou mikrodermabrazí a radiofrekvencí. První z nich se orientuje na odstranění odumřelých buněk a rozjasnění pleti, druhá stimuluje přirozenou produkci kolagenu. 

MUDr. Barbora Valachová (Šedinová) se specializuje také na aplikaci dermálních výplní kyselinou hyaluronovou a botulotoxinem či injekční lipolýzu. Vychází přitom z mimořádných znalostí anatomie tváře a bohatých zkušeností ze stomatochirurgie.

Pro pravidelné, preventivní ošetření pleti doporučuje chemický peeling, plazmaterapii i mezoterapii, které přinášejí okamžitý efekt, a v dlouhodobém horizontu pečují o zdraví a mladistvý vzhled pokožky tváře, krku, dekoltu i rukou. 

Paní doktorka absolvovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni, má státní zkoušku z všeobecného i zubního lékařství. Pracovala na Klinice ústní, čelistní a obličejové chirurgie a v Centru fotonické medicíny VFN v Praze. Pravidelně se účastní kurzů estetické a korektivní medicíny. 

Objednejte se na vstupní konzultaci, kde se dozvíte vše potřebné k pravidelné péči o zdraví a krásu vaší pleti.


Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • MUDr. et MDDr. Barbora Valachová od 4 990 Kč

Estetické zákroky

  • Aplikace botulotoxinu od 169 Kč
  • Aplikace kyseliny hyaluronové od 6 190 Kč
  • Chemický peeling od 1 990 Kč
  • Plazmaterapie od 4 980 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.