MUDr. Karel Matler

Reakce neověřeny
MUDr.  Karel Matler

Medailonek

MUDr. Karel Matler je špičkový ORL specialista. V současnosti působí jako zástupce primáře na ORL oddělení Nemocnice ve Frýdku-Místku a také na LLC Klinik v Ostravě (Klinika plastické chirurgie a laserové léčebné centrum).

Zde se zaměřuje na estetickou, korektivní a funkční chirurgii nosu (septoplastiku, septorinoplastiku, laserem asistovanou funkční endoskopickou endonazální chirurgii a laserem asistovanou turbinoplastiku), plastické operace uší, diagnostiku a miniinvazivní léčbu chrápání a spánkové apnoe. Specializuje se také na miniinvazivní laserovou a radiofrekvenční chirurgii.

Po studiu na lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci působil na oddělení Městské nemocnice Ostrava-Fifejdy, později pracoval na Klinice ORL a chirurgie hlavy a krku ve Fakultní nemocnici Ostrava. Má I. I II. atestaci v oboru otolaryngologie

Je členem České lékařské společnosti otolaryngologie a chirurgie hlavy a krku, České lékařské společnosti JEP a České lékařské komory.

Věnuje se také publikační činnosti v českých i zahraničních časopisech. Je autorem mnoha vědeckých článků o elektrochirurgii, chrápání i spánkové apnoe i spoluautorem přednášek s problematikou ORL a chirurgie hlavy a krku. Rovněž se podílí na zavádění nových přístrojů, technologií a léčiv v medicíně. 

V přístupu ke klientům je vždy vstřícný a empatický. Klade důraz na osobní konzultaci, aby mohl každému co nejlépe poradit a pomoci. Někdy totiž i zdánlivá drobnost výrazně omezuje komfort klienta a působí velké potíže. Jak sám zdůrazňuje: „Důležitá je nejen krása, ale i funkčnost a zdraví.“

Neodkládejte své potíže se spánkem, špatnou průchodností nosu či odstávajícíma ušima. Objednejte se na vstupní konzultaci na LLC Klinik k MUDr. Karlu Matlerovi.  Specializace

Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Operace nosu od 30 000 Kč
  • Plastika uší (otoplastika) od 12 000 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.