MUDr. Kateřina Šimečková

Medailonek

MUDr. Kateřina Šimečková se specializuje na zákroky estetické a laserové medicíny i korektivní dermatologie. V současnosti působí na Klinice plastické chirurgie LLC v Ostravě a Opavě, kde se věnuje laserové medicíně i anti-aging metodám. Provádí aplikaci botulotoxinu, aplikaci výplňových materiálů, zejména kyseliny hyaluronové i odstranění hyperpigmentace kůže. Využívá minimálně invazivní techniky peelingů, omlazení pleti mezoterapií i ultrazvukem. Soustředí se také na problematiku alopecie a zvýšeného vypadávání vlasů.

V rámci dermatologických výkonů nabízí vyšetření i odstraňování znamének, bradavic a fibromů, dále dermatoskopické vyšetření kožních lézí, včetně kožních nádorů s doporučením dalšího léčebného postupu. Poskytuje také komplexní léčbu obličejových dermatóz, jako např. akné, růžovky či periorální dermatitidy, kde po vyšetření kombinuje léčbu lasery s lokální i celkovou terapií.

Dermatologický vyšetření nabízí také v kožní ambulanci v Hlučíně, kde se věnuje léčbě a prevenci kožních chorob a působí také jako lymfolog s certifikací.

Po studiu na lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci pracovala na kožním oddělení Fakultní nemocnice v Ostravě. Zkušenosti získávala i na odborných stážích v nemocnicích Praze, Brně a Opavě. V roce 2012 získala atestaci pro obor dermatovenerologie.

Je členkou řady odborných společností, např. České akademie dermatovenerologie, Dermatovenerologické společnosti ČLS JEP, České společnosti pro korektivní dermatologii.

Kromě diplomu celoživotního vzdělávání získala také primářskou licenci České lékařské komory pro obor dermatovenerologie. Pravidelně se účastní školení, kongresů i workshopů v ČR i v zahraničí, např. Světového kongresu estetické a anti-aging medicíny AMWC v Monaku, či 5-CC kongresu v Barceloně.

Ve své práci klade důraz na osobní přístup a pečlivé zhodnocení nálezu, možností i představ klienta. V péči o pokožku doporučuje především péči o její celkové zdraví.

Její osobní motto zní: “Zdravá a krásná kůže? – i ta Vaše být může!”

Objednejte se na osobní konzultaci k MUDr. Kateřině Šimečkové a nechte si doporučit nejlepší ošetření pro krásnější a zdravější pleť.

 

Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Estetické zákroky

  • Aplikace kyseliny hyaluronové od 7 000 Kč
  • Aplikace botulotoxinu od 2 000 Kč
  • Chemický peeling od 2 500 Kč
  • Botulotoxin proti pocení od 12 000 Kč

Dermatologie

  • Mezoterapie od 2 500 Kč
  • Odstranění kožních výrůstků od 1 000 Kč
  • Odstranění znamének od 1 000 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.