MUDr. Lada Hanusková

Reakce neověřeny
MUDr.  Lada Hanusková

Medailonek

MUDr. Lada Hanusková je odborníkem na estetickou medicínu, které se věnuje již přes 20 let. V současnosti působí na Klinice plastické chirurgie a laserového léčebného centra LLC Klinik v Ostravě. Zde se zaměřuje se především na práci s vysokoúčinnými lasery. Využívá je především k omlazení pleti, odstranění rozšířených žilek, hemangiomů, hyperpigmentace, tetování a rozšířených žilek na nohou. Ke zpevnění pleti obličeje a zmenšení podbradku využívá ultrazvuk. 

Kromě přístrojových technik nabízí také moderní anti-aging procedury, jako např. plazmaterapii, mezoterapii, aplikaci kyseliny hyaluronové a botulotoxinu

Po studiu na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci pracovala jako internistka v soukromé nemocnici v Karviné. Zde nasbírala řadu zkušeností nejen z oblasti kardiologie, angiologie a flebologie, ale absolvovala také semináře zaměřené na léčbu obezity. Atestaci z oboru interního lékařství získala v roce 1998.

V rámci celoživotního vzdělávání absolvovala řadu kurzů a seminářů, mimo jiné postgraduální školení v zaměřené na obezitu a její behaviorální terapii. Významně se zasloužila o zavedení intragastrických balonků BIB v léčbě obezity, a to ve spolupráci s Fakultní nemocnicí Ostrava. Na toto téma také přednášela na celostátním obezitologickém kongresu v Luhačovicích. 

Pravidelně se účastní domácích i zahraničních kongresů, např. IMCAS (International Master Course on Aging Skin) v Paříži, AMWC (Anti-Aging Medicine World Congress) v Monaku i Barceloně. Absolvovala stáže ve Vídni i Düseldorfu. O laserových i injekčních omlazujících technikách také sama pravidelně přednáší. Spolupodílela se na přípravě mezinárodní studie s názvem „Výhody pravidelného užívání Pure Gold Collagen jako doplňku dermatologického ošetření“.

Věnuje se rovněž školicí činnosti. Působila na Střední zdravotnické škole v Ostravě, kde vyučovala obor vnitřního lékařství. Poskytuje školení o využité laserů v lékařství i estetické medicíně. Sama vlastní řadu certifikátů, dokládajících hluboké znalosti z oblasti plazmaterapie, mezoterapie, aplikace niťového liftingu i botulotoxinu a používání laserů v estetické medicíně.

Je členkou Společnosti pro využití laserů v medicíně ČLS JEP, Internistické společnosti ČLS JEP a Obezitologické společnosti ČLS JEP.

Ve své lékařské praxi se řídi heslem – léčit a pomáhat. V estetické medicíně nejvíce zdůrazňuje přirozenost. Proto každé ošetření s klientem osobně konzultuje a vždy hledá individuální řešení. Jak sama říká: „Dokonalost spočívá v maličkostech, přesto dokonalost není maličkostí…“

Objednejte se na konzultaci K MUDr. Ladě Hanuskové a dopřejte si precizní péči o vaši pleť. 

Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Estetické zákroky

  • Aplikace kyseliny hyaluronové od 7 000 Kč
  • Aplikace botulotoxinu od 2 000 Kč
  • Plazmaterapie od 4 500 Kč

Dermatologie

  • Mezoterapie od 2 500 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.