MUDr. Laila Al -Asbahee

Medailonek

MUDr. Laila Al-Asbahee se specializuje na estetickou medicínu. Založila kliniku Dermaline v Praze, kde nabízí služby estetické i preventivní medicíny. V rámci omlazujících procedur poskytuje plazmaterapii, aplikaci botulotoxinu i aplikaci vyplní kyselinou hyaluronovou

Provádí zvětšení rtů i omlazení pokožky rukou, odstranění nadměrného pocení, léčbu padání vlasů, chemický peeling či aplikaci špičkového výplňového materiálu Prophilo. V rámci Anti-aging medicíny nabízí také infuzní vitamínovou terapii, která napomáhá zvyšovat obranyschopnost a regeneraci organismu.

Studium na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze dokončila v roce 1996, poté absolvovala celou řadu seminářů u nás i ve Velké Británii. Estetická medicína je její životní vášní a svým klientům vždy zdůrazňuje, že krása vychází zejména z celkového zdraví. Proto je potřeba o něj pravidelně a důsledně pečovat. 

Objednejte na vstupní konzultaci k MUDr. Laile Al-Asbahee a zjistíte, že je možné začít mládnout. Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Estetické zákroky

  • Aplikace botulotoxinu od 2 000 Kč
  • Aplikace kyseliny hyaluronové od 3 000 Kč
  • Botulotoxin proti pocení od 9 000 Kč
  • Plazmaterapie od 3 000 Kč
  • Chemický peeling od 1 500 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.