MUDr. Lucie Zárubová

Medailonek

MUDr. Lucie Zárubová je špičková lékařka s více než 20letou praxí. Zaměřuje se na onkochirurgii a plastiku prsou. V této oblasti patří v současnosti ke 3 nejlepším plastickým chirurgům v ČR. Ročně provede více než 500 estetických operací ňader s mimořádně nízkým počtem komplikací (0,1 %). Má významné zahraniční zkušenosti a rovněž 3 atestace.

Estetické medicíně se věnuje v Premier Clinic – prémiové klinice plastické chirurgie v Praze, která poskytuje široké spektrum plastických zákroků pro všechny oblasti těla. Také působí ve 

Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze, kde se soustředí na onkochirurgii. 

Paní doktorka přednáší na českých i mezinárodních kongresech. Atestaci v oboru plastické chirurgie získala v roce 2014, v roce 2015 zahájila specializační přípravu v nástavbovém oboru onkochirurgie. Absolvovala řadu stáží, mezi její učitele patřili např. doc. MUDr. Vladimír Visokai ve všeobecné chirurgii, MUDr. Alexandra Vrabcová v onkochirugické operativě a MUDr. Karel Urban v plastické chirurgii.

MUDr. Lucie Zárubová klade mimořádný důraz na vstupní konzultace s klientkami, kde je seznámí s průběhem zákroku i vhodnou pooperační péčí. Jak sama říká:Jestliže jsou si totiž pacientky vědomy toho, co bude následovat, je práce lékaře téměř poloviční.“

V přístupu ke klientkám je zároveň mimořádně citlivá. „S pacientkami se setkávám v době, kdy jsou na dně a dozvídají se, že mají zhoubné onemocnění, dávám jim naději a jsem s nimi od začátku až do ukončení léčby, ke které nutně patří právě i rekonstrukční fáze. Baví mě sledovat jejich přerod, a to, jak se jim otevírají úplně jiné, nové světy, které by paradoxně bez této nemoci nenašly,“ uvádí s tím, že karcinom prsu je naštěstí velmi dobře léčebně ovlivnitelný.

Na vstupní konzultaci k MUDr. Lucii Zárubové se dozvíte vše potřebné o vašem vysněném zákroku. Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Augmentace prsou implantáty od 73 300 Kč
  • Modelace prsou od 54 500 Kč
  • Modelace prsou s augmentací implantáty od 98 300 Kč
  • Zmenšení prsou od 72 250 Kč
  • Reaugmentace od 92 800 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.