MUDr. Madina Babakalanova

Medailonek

MUDr. Madina Babakalanova se specializuje na plastickou chirurgii a korektivní dermatologii. V současnosti působí na Klinice plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Bulovka v Praze a na špičkové pražské klinice Art Ethic Beauty Clinic

Zaměřuje se zejména na aplikaci výplní kyselinou hyaluronovou, aplikaci botulotoxinu, niťový lifting, zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou, mezoterapii nebo redukci kruhů pod očima prostřednictvím dermální výplně kyselinou hyaluronovou. 

Studium na První Moskevské státní lékařské Univerzitě I. M. Sečenova ukončila s vyznamenáním. V roce 2011 složila aprobační zkoušky z medicíny na Univerzitě Karlově, a v roce 2018 získala atestaci z všeobecné chirurgie. Své znalosti z traumatologie, chirurgie i plastické chirurgie dále prohlubuje na českých i zahraničních seminářích i kongresech. 

MUDr. Babakalanova má cit pro přirozenou estetiku tváře a svým klientkám dokáže doporučit nejvhodnější ošetření, které zlepšuje kvalitu jejich pleti i celkový vzhled tváře. Objednejte se na vstupní konzultaci, a nechte si sestavit harmonogram péče o pleť. Jedině tak dosáhnete dlouhotrvajících výsledků.Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Niťový lifting cena na dotaz

Estetické zákroky

  • Odstranění vrásek od 3 500 Kč
  • Aplikace kyseliny hyaluronové od 8 000 Kč
  • Odstranění kruhů pod očima od 8 500 Kč

Dermatologie

  • Mezoterapie od 6 000 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.