MUDr. Martin Paciorek

Medailonek

MUDr. Martin Paciorek je špičkový plastický chirurg s téměř 20letou praxí. Působí jako primář Centra plastické chirurgie a chirurgie ruky ve Fakultní nemocnici Ostrava, je členem mnoha mezinárodní lékařských společenství, má tak dlouholeté zkušenosti s celým spektrem operačních výkonů jak rekonstrukční, tak plastické i estetické chirurgie. Na klinice PRIMED Clinic působí jako hlavní chirurg.

Studoval na lékařské fakultě Univerzity Karlovy, v roce 2011 získal atestaci z plastické chirurgie s vyznamenáním. Absolvoval celou řadu stáží i školení, jak na českých špičkových pracovištích jako jsou FN Královské Vinohrady Praha nebo FN U Svaté Anny Brno, tak v zahraničí, např. u prof. Tjellströma ve FN v Göteborgu ve Švédsku nebo v Tampě v USA

Na klinice PRIMED Clinic provádí celou řadu zákroků, především však plastické operace prsou, abdominoplastiku, liposukční zákroky, ale také facelift. Ke svým klintům je vždy vstřícný, ztratí tak obavy či ostych se na cokoliv zeptat.  Objednejte se na nezávaznou konzultaci a vydejte se na cestu ke spokojenosti.

 

Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Abdominoplastika od 62 000 Kč
  • Augmentace prsou implantáty od 85 000 Kč
  • Liposukce od 18 000 Kč
  • Facelift od 52 000 Kč
  • Zmenšení prsou od 65 000 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.