MUDr. Miroslav Sýkora

Reakce neověřeny
MUDr.  Miroslav Sýkora

Medailonek

MUDr. Miroslav Sýkora se specializuje na cévní chirurgii a v tomto oboru má více než 30 let praxe. V současnosti působí ve Vojenské nemocnici Olomouc a na LLC Klinik Olomouc (Klinika plastické chirurgie a laserové léčebné centrum), kde se zaměřuje především léčbu křečových žil pomocí laseru, injekční metodou (sklerotizací), metodou ClariVein a VariClose. U nejpokročilejších stavů varixů pak operací v celkové anestezii. Provádí také ošetření hemeroidů

Po studiu na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové působil ve Fakultní nemocnici Hradec Králové a v Nemocnici Znojmo. Má atestaci 1. stupně z všeobecného lékařství i všeobecné chirurgie a nástavbovou atestaci z cévní chirurgie. 

V rámci celoživotního vzdělávání se pravidelně účastní českých i zahraničních kongresů, kde také přednáší. Absolvoval kurzy ve Švýcarsku a Rakousku. Mluví plynně německy a rusky.

Svým klientům vždy zdůrazňuje, že varixy nejsou jen estetickým problémem, ale přináší i řadu zdravotních komplikací, doporučuje proto jejich léčbu zahájit včas. U začínajících projevů křečových žil jsou totiž možnosti terapie daleko širší a potřeba rekonvalescence kratší. „Vaše nohy za to stojí!“ radí všem, kteří léčbu odkládají. 

Objednejte se na konzultaci k MUDr. Miroslavu Sýkorovi a zbavíte se pocitu těžkých nohou, bolesti i nevzhledných projevů varixů.Specializace

Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Operace křečovýcah žil (varixů) od 15 000 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.