MUDr. Monika Manderlová

Reakce neověřeny
MUDr.  Monika Manderlová

Medailonek

MUDr. Monika Manderlová je specialistkou na zákroky estetické medicíny. Na prestižní BESTÉE clinic v Ostravě se věnuje především celkovému ošetření pleti a zlepšování její vitality. Pomocí výplní kyselinou hyaluronovou i botulotoxinem umí vyhladit a odstranit vrásky nebo vytvořit plnější rty. Také provádí pravidelné ošetření pleti mezoterapií, která účinně zpomaluje stárnutí pleti. 

Vysoce odbornou péči nabízí při řešení problémů s vlasy. Padání vlasů i alopecii potlačuje vlasovou mezoterapií. Nejprve provede trichologické vyšetření vlasů a vlasové pokožky, tomu pak přizpůsobí složení mezoterapeutického roztoku. Cílem terapie je zastavit padání vlasů a obnovit jejich růst.

Studium na Lékařské fakultě Ostravské univerzity dokončila v roce 2019. V současnosti se věnuje předatestační přípravě. Pravidelně se účastní workshopů i odborných kongresů. Už v rámci studia spolupracovala na klinických studiích i odborných publikacích. Cenné zkušenosti získala také při svém působení na gynekologicko-porodnickém oddělení SZZ Krnov.

Program péče o pleť nastavuje vždy podle individuálních potřeb klientů, aby jim výsledek zákroku přinesl maximální spokojenost. Nejlepší tipy na péči o pleť i informace o moderních metodách estetické medicíny a kosmetologie publikuje na svém instagramovém blogu. 

Objednejte se na nezávaznou konzultaci k MUDr. Monice Manderlové na BESTÉE clinic. Doporučí vám nejvhodnější anti-agingovou péči i metodu vyhlazení vrásek.Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • MUDr. Monika Manderlová od 5 000 Kč

Estetické zákroky

  • Aplikace kyseliny hyaluronové od 6 000 Kč
  • Aplikace botulotoxinu od 2 500 Kč
  • Botulotoxin proti pocení od 10 000 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.