MUDr. Pavel Pacák

Medailonek

MUDr. Pavel Pacák je zkušený chirurg s dlouholetou praxí. V současnosti působí jako vedoucí lékař Institutu lékařské kosmetiky, provozuje vlastní chirurgickou ambulanci pod názvem Chirurgie Jih a působí také v chirurgické ambulanci na EUC Klinice České Budějovice.

V rámci estetické medicíny se specializuje se na celé spektrum chirurgických výkonů. Provádí operace křečových žil, hemoroidů, odstraňování podkožních útvarů (lipomy, ateromy), laserové odstraňování kožních výrůstků i znamének, a také jejich diagnostiku robotickým celotělových digitálním dermatoskopem

V rámci chirurgické ambulance poskytuje standartní péči: diagnostiku potíží, doporučení ke konkrétním operačním výkonům, provádění menších zákroků. 

MUDr. Pavel Pacák studoval na zahraniční lékařské fakultě. Má atestaci z oboru všeobecná chirurgie. Objednejte se na osobní konzultaci, svěřte péči o své zdraví i vzhled do rukou odborníka.Specializace

Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Operace křečovýcah žil (varixů) od 19 000 Kč

Dermatologie

  • Odstranění znamének od 1 200 Kč
  • Odstranění jizev laserem od 600 Kč
  • Odstranění kožních výrůstků od 1 200 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.