MUDr. Peter Kicko

Medailonek

MUDr. Bc. Peter Kicko je dermatolog, specialista v oboru estetické medicíny se vzděláním v molekulární biologii. V současnosti působí na soukromých klinikách. Na prestižní CAN CLINIC v Praze se zaměřuje na botulotoxinovou terapii, aplikaci kyseliny hyaluronové, konturaci rtů, laserová ošetření, mezoterapii i omlazující terapii vlastní plazmou.

Studoval všeobecné lékařství na Univerzitě Karlově, dále molekulární biologii tamtéž a všeobecnou medicínu na Université libre de Bruxelles v Belgii. Absolvoval řadu odborných stáží, např. u prof. MUDr. Jany Hercogové či prof. MUDr. Kacerovské v Nemocnici Bulovka, u MUDr. Patrika Richtra ve FN Motol, ale také na špičkových soukromých klinikách. 

Praxi získal ve Fakultní nemocnici Bulovka v Praze na oddělení dermatovenerologie. Pracoval pro Ministerstvo zdravotnictví ČR jako lékařský poradce na katedře léčiv a zdravotnictví, a dále pro BIOCEV jako výzkumný asistent antifungální léková rezistence. V Bruselu spolupracoval s Dr. Thierry Hertoghe, působil jako výzkumný analytik prezidenta Mezinárodní hormonální společnosti. Podílel se také jako výzkumný asistent na vyšetřování dětské leukémie. 

Je členem České akademie dermatologie a Evropské akademie dermatologie a venerologie. 

Objednejte se na osobní konzultaci, a zjistíte vše o možnostech omlazení vaší pleti prostřednictvím nejmodernějších metod.Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Zvětšení rtů od 9 000 Kč
  • MUDr. Peter Kicko od 3 500 Kč

Estetické zákroky

  • Aplikace botulotoxinu od 2 500 Kč
  • Aplikace kyseliny hyaluronové od 5 000 Kč
  • Laserové ošetření od 8 900 Kč
  • Plazmaterapie od 5 000 Kč
  • Nechirurgická korekce nosu od 8 500 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.