MUDr. Šárka Slavíková

Medailonek

MUDr. Šárka Slavíková je zkušenou lékařkou se specializací v oboru dermatologie, dermatovenerologie a anti-aging medicíny. Ve své práci se zaměřuje na jak léčbu kožních onemocnění (nádorů, akné), projevů křečových žil a potíží souvisejících s lymfatickým systémem, tak na korektivní dermatologii. 

Na klinice My Best Care, kde v současnosti působí, provádí chemický peeling, aplikaci výplní kyselinou hyaluronovou i botulotoxinem, mezoterapii a permanentní make-up. Soustředí se také na laserovou medicínu, podporu zdraví i léčbu nadváhy pomocí kryolipolýzy.

Po studiu na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze působila na kožním oddělení Nemocnice Strakonice, poté na Dermatovenerologické klinice Fakultní nemocnice na Bulovce a 2. LF UK v Praze. Atestaci z oboru dermatovenerologie získala v roce 2011, v roce 2012 pak specializační způsobilost v oboru korektivní dermatologie. Pracovala na soukromé Klinice GHC v Praze, dále v Brandeis Clinic a v Institutu krásy Charmé.

V rámci celoživotního vzdělávání absolvovala paní doktorka celou řadu certifikovaných kurzů zaměřených na obličejovou estetiku, flebologii, lymfologii a léčbu obezity i histopatologii kůže. Je členkou Společnosti korektivní dermatologie.

V přístupu k pacientům MUDr. Slavíková velmi vstřícná a hledá vždy nejvhodnější řešení s ohledem na individuální potřeby klienta. Objednejte se na vstupní konzultaci, a dozvíte se vše potřebné k péči o vaši krásu.Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • MUDr. Šárka Slavíková od 5 990 Kč
  • Odstranění nadměrného pocení od 6 290 Kč

Estetické zákroky

  • Chemický peeling od 1 990 Kč
  • Aplikace kyseliny hyaluronové od 6 190 Kč
  • Aplikace botulotoxinu od 169 Kč
  • Laserové ošetření od 1 990 Kč

Dermatologie

  • Odstranění znamének od 790 Kč
  • Odstranění kožních výrůstků od 790 Kč
  • Odstranění jizev laserem od 3 890 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.