MUDr. Vlasta Vlasáková

Medailonek

MUDr. Vlasta Vlasáková je specialistkou na anesteziologii, resuscitaci a intenzivní medicínu. Rovněž se zaměřuje na omlazující péči o pokožku

Na prestižní klinice My Best Care provádí remodelaci obličeje výplněmi kyselinou hyaluronovou a botulotoxinem i redukci nežádoucích tukových polštářků injekční lipolýzou. Nabízí také chemický peeling, podporu regenerace pleti vlastní plazmou či hloubkovou hydrataci pleti obličeje, krku, dekoltu a rukou pomocí mezoterapie.

MUDr. Vlasta Vlasáková studovala na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, má atestaci v oboru anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny. Působí na Klinice anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny 2. LF UK a FN Motol. 

V rámci celoživotního vzdělávání absolvovala řadu kurzů a školení zaměřených na anti-aging medicínu. Objednejte se na vstupní konzultaci na My Best Care k MUDr. Vlasákové a nechte si sestavit individuální harmonogram péče o vaši pleť.  

Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Estetické zákroky

  • Aplikace kyseliny hyaluronové od 6 190 Kč
  • Aplikace botulotoxinu od 169 Kč
  • Chemický peeling od 1 990 Kč
  • Plazmaterapie od 4 090 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.