MUDr. Vojtěch Šandera

Medailonek

MUDr. Vojtěch Šandera, MBA je vynikající plastický chirurg s více než 10letou praxí. Ročně provede přes 500 plastických operací. V současnosti působí na prestižní klinice Premier Clinic v Praze, kde se specializuje na zákroky estetické chirurgie, a to v oblasti tváře i těla. 

Provádí face lift, neck lift, midface lift, operaci očních víček včetně asistence laserem i operaci nosu. Velké zkušeností má s plastikami prsou, s augmentací, modelací i redukcí a také s abdominoplastikou, kterou nejčastěji využívají ženy po porodu. Je odborníkem na zákroky v intimní oblasti, zejména modelaci genitálu a laserové omlazení pochvy.

Složité rekonstrukční a mikrochirurgické zákroky, např. rekonstrukci prsu po jeho odstranění v rámci onkologické léčby, léčbu vrozených vad nebo úrazů obličeje i ruky, provádí na oddělení plastické chirurgie 1. chirurgické kliniky 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a FN Motol. Zde se věnuje také výuce budoucích lékařů

Po studiu na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy působil na Klinice plastické chirurgie FN Královské Vinohrady v Praze. Pan doktor se pravidelně účastní kongresů světové organizace estetických chirurgů ISAPS. Neustále se vzdělává na odborných webinářích a kongresech. 

Svým klientům vždy nabízí individuální péči a dostatek informací. Vhodný zákrok doporučuje na základě vašich potřeb a požadavků. Objednejte se na úvodní konzultaci k MUDr. Vojtěchu Šanderovi, MBA a a vydejte se na cestu k vysněnému vzhledu.Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Facelift od 56 300 Kč
  • Operace očních víček od 15 300 Kč
  • Operace nosu od 35 300 Kč
  • Augmentace prsou implantáty od 73 300 Kč
  • Modelace prsou od 54 500 Kč
  • Modelace prsou s augmentací implantáty od 98 300 Kč
  • Abdominoplastika od 51 300 Kč
  • Labioplastika (plastika stydkých pysků) od 24 800 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.