Prim. MUDr. Bronislav Vřeský

Medailonek

Prim. MUDr. Bronislav Vřeský je špičkovým plastickým chirurgem s více než 35letou praxí. V současnosti působí na Klinice plastické chirurgie LLC Ostrava, kde se soustředí na širokou škálu výkonů estetické chirurgie. Specializuje se také rekonstrukční chirurgii v oblasti prsou a u změny pohlaví u transsexuálů na chirurgickém oddělení Městské nemocnice Ostrava-Fifejdy. Jako dobrovolný člen Horské služby Beskydy se věnuje záchraně v horách. 

Po studiu na Lékařské fakultě Palackého univerzity Olomouc nastoupil na chirurgické oddělení Krajské nemocnice v Ostravě, kde se věnoval nejen všeobecné chirurgii, ale také traumatologii a získal atestace I. a II. stupně v oboru chirurgie. Externě pracoval na rychlé a letecké záchranné zdravotní službě. 

Od roku 1995 působí na plastické chirurgii Fakultní nemocnice Ostrava, od roku 1997 jako primář tohoto oddělení. Spoluzakládal oddělení chirurgie ruky a rozvíjel rekonstrukční chirurgii a mikrochirurgii. Až do roku 2015 se věnoval také vzdělávání lékařů v oboru plastické chirurgie. 

Absolvoval řadu stáží zaměřených na chirurgii a rekonstrukci prsou, a to jak na špičkových klinikách v Česku, tak i v zahraničí, např.  v Barceloně, Madridu i Římě. Věnoval se přednáškové a publikační činnosti.

Působil jako člen výboru společnosti plastické chirurgie J. E. Purkyně a akreditační komise při ministerstvu zdravotnictví pro obor plastické chirurgie. Získal certifikát celoživotního vzdělávání, vedoucího lékaře a školitele pro obor plastické chirurgie lékařské komory České společnosti J. E. Purkyně. Rovněž je členem odborných společností – traumatologické, chirurgie ruky, estetické, laserové a plastické chirurgie. 

I nadále se věnuje dalšímu sebevzdělávání. “Cílevědomá soustavná práce a sebevzdělávání v oboru, skromnost, pokora a vstřícnost není řehole, je cestou k cíli, kterým je nejen spokojenost lékaře a pracovního kolektivu, ale i spokojenost pacienta – klienta,” uvádí Prim. MUDr. Vřeský. 

Svěřte vaši krásu do rukou zkušeného lékaře. Objednejte se na vstupní konzultaci, nechte si doporučit nejvhodnější zákrok. 

 

Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Reaugmentace od 100 000 Kč
  • Augmentace prsou implantáty od 95 000 Kč
  • Modelace prsou od 65 000 Kč
  • Zmenšení prsou od 75 000 Kč
  • Gynekomastie od 45 000 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.