Dermaline Clinic

Medailonek

Dermaline Clinic v Praze poskytuje péči v jak oblasti estetické, tak i preventivní medicíny. V rámci estetických výkonů se zaměřuje především na aplikaci výplní kyselinou hyaluronovou včetně zvětšení rtů, aplikaci botulotoxinu k potlačení hlubokých vrásek i nadměrného pocení nebo plazmaterapii, kterou využívá také k léčbě padání vlasů. Nabízí také chemický peeling nebo vyhlazení pokožky pomocí výplňového materiálu Profhilo. 

V rámci omlazujících procedur používají inovativní anti-aging produkty Teosyal od Teoxane Laboratories. Jedná se o lékařskou, hypoalergenní kosmetiku, která je bez parabenů, dermatologicky testována a vyrobena v souladu s nejvyššími farmaceutickými standardy.

Z oblasti preventivní medicíny nabízí široké portfolio vyšetření, z nich některé lze hradit z veřejného zdravotního pojištění. Jedná se kardiologické vyšetření, cévní vyšetření celého těla nebo interní předoperační vyšetření

Nabízí také preventivní prohlídku zaměřenou na prevenci kardiovaskulárních a onkologických onemocnění, ultrazvukové vyšetření orgánů břicha či laboratorní diagnostiku. Pro podporu imunity a celkového zdraví svým klientům doporučují infuzní terapii vitamíny.

Tým kliniky tvoři zkušení lékaři. Její zakladatelka, MUDr. Laila Al-Asbahee, se dlouhá léta specializuje na estetickou medicínu. Studovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy. Absolvovala řadu špičkových kurzů estetické medicíny nejen u nás, ale např. také ve Velké Británii. 

Spolumajitelem kliniky je MUDr. Viktor Fiker, zkušený plastický chirurg s 10letou praxí na prestižních klinikách v Německu, kde také získal atestaci z plastické a estetické chirurgie. 

Studoval na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, je členem mnoha odborných společností, např. České lékařské komory, Společnosti estetické chirurgie ČLS JEP, lékařské komory v Německu a mnoha dalších. V současnosti působí také jako plastický chirurg na špičkové Perfect Clinic v Praze.

Klinika sídlí v centru Prahy a nabízí konzultace v češtině, angličtině, němčině, italštině i arabštině. Klientům celý tým kliniky zajišťuje profesionální péči v příjemném prostředí. Začněte hýčkat své zdraví a krásu, objednejte se na vstupní konzultaci. 

 

Recenze kliniky

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Estetické zákroky

  • Aplikace botulotoxinu od 2 000 Kč
  • Aplikace kyseliny hyaluronové od 3 000 Kč
  • Botulotoxin proti pocení od 9 000 Kč
  • Plazmaterapie od 3 000 Kč
  • Chemický peeling od 1 500 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.