Doc. MUDr. Martin Molitor

Medailonek

Doc. MUDr. Martin Molitor, Ph. D., MBA je významný český plastický chirurg 25letou praxí. Má bohaté zkušenosti ze zahraničí, a kromě plastické chirurgie se věnuje také pedagogické a publikační činnosti. V současnosti působí na několika soukromých klinikách, např. ESTETIK POINT v Olomouci a ART ETHIC Beauty Clinic v Praze, a také jako přednosta Kliniky plastické chirurgie Fakultní nemocnice na Bulovce a 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.

Jako plastický chirurg se specializuje na celou řadu estetických výkonů od zvětšení a modelace prsou, přes liposukci a abdominoplastiku, až po zvětšení hýždí. Soustředí se také na estetické operace v obličeji, např. facelift, browlift, necklift či zeštíhlení tváří

Kromě estetických výkonů se ve své práci vždy specializoval na rekonstrukční výkony v oblasti hlavy a krku, rukou a na mikrochirurgické rekonstrukce. 

Po studiu na Lékařské fakultě Univerzity Pavla Josefa Šafárika v Košicích pracoval jako gynekolog a porodník v Prešově a dále na Porodnicko-gynekologickém oddělení ve FN Olomouc. 

V roce 1996 přešel ve olomoucké fakultní nemocnici na Oddělení plastické chirurgie. Od roku 1999 pracoval na Klinice plastické a estetické chirurgie Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně, kde se specializoval na rekonstrukční výkony v oblasti hlavy a krku, rekonstrukce ruky a mikrochirurgické rekonstrukce. V Krajské nemocnici Tomáše bati ve Zlíně pak působil jako primář. 

V minulosti absolvoval mnoho zahraničních stáží, např. v Japonsku, Švýcarsku a Itálii. Jednou z nejvýznamnějších byla roční stáž v The Microsearch Foundation of Australia, kde se zabýval výzkumem v oblasti transplantace ruky. Jako člen mezinárodních týmů se zúčastnil humanitárních misí v Sierra Leone, Burkina Fasu, Jordánsku a Indii. 

V rámci své pedagogické činnosti působí na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy jako přednosta. Kromě toho zastává funkci vedoucího Subkatedry plastické chirurgie na Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví, a také je členem Specializační oborové rady pro obor plastické chirurgie, Akreditační komise a výboru České společnosti plastické chirurgie.

Věnuje se publikační činnosti v odborných časopisech, napsal rozsáhlou monografii o transplantacích v rekonstrukční chirurgii, a je spoluautorem mnoha českých i zahraničních monografií a skript. Za svou odbornou činnost získal řadu ocenění (Abstract Award Osaka v Japonsku, nebo Chlumského cena České ortopedické společnosti).

V roce 2007 úspěšně zakončil postgraduální studium ziskem titulu Ph.D. a v roce 2019 získal titul MBA na Business Institutu v Praze. 

Je členem mnoha odborných společností, např. České společnosti plastické chirurgie při ČLS JEP, Společnosti estetické chirurgie při ČLS JEP, Společnosti estetické a laserové medicíny při ČLS JEP. Má členství také v zahraničních asociacích, např. IPRAS (International Plastic, Reconstructive and Aesthetic Society) a ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery). Díky své úzké vědecké spolupráci s rumunskými kolegy se stal také čestným členem Rumunské společnosti plastické chirurgie.

Doc. MUDr. Martin Molitor, Ph. D., MBA je skvělý plastických chirurg i vynikající pedagog. Ke svým klientům je velice vstřícný a má pochopení i velmi lidský přístup. Svěřte se do rukou špičkového odborníka a objednejte se na vstupní konzultaci.

 Zahraniční atestace z gynekologie a porodnictví, chirurgie a plastické chirurgie. Roku 2007 úspěšně zakončil postgraduální studium ziskem titulu Ph.D. a v roce 2019 získal titul MBA na Business Institutu v Praze. Zkušenosti po studiu sbíral nejprve na Porodnicko-gynekologickém oddělení v Prešově a FN

Během své praxe prošel řadou oddělení a klinik plastické chirurgie. Momentálně mimo svou soukromou praxi stále působí jako přednosta Kliniky plastické chirurgie Fakultní nemocnice na Bulovce a 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Kromě toho zastává funkci vedoucího Subkatedry plastické chirurgie na Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví, a také je členem Specializační oborové rady pro obor plastické chirurgie, Akreditační komise a výboru České společnosti plastické chirurgie.Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

 • Augmentace prsou implantáty od 79 700 Kč
 • Modelace prsou s augmentací implantáty od 71 700 Kč
 • Zmenšení prsou od 68 400 Kč
 • Modelace prsou od 68 400 Kč
 • Liposukce od 32 400 Kč
 • Abdominoplastika od 81 000 Kč
 • Facelift od 65 300 Kč
 • Brow lift od 25 200 Kč
 • Operace očních víček od 17 700 Kč
 • Plastika uší (otoplastika) od 22 700 Kč
 • Lipofilling prsou od 122 600 Kč
 • Laserová liposukce od 32 400 Kč
 • Labioplastika (plastika stydkých pysků) od 33 400 Kč

Estetické zákroky

 • Odstranění kruhů pod očima od 9 000 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.