MUDr. Igor Janík

Medailonek

MUDr. Igor Janík, Ph.D. je vyhledávaný plastický chirurg s více než 25letou praxí. Je odborníkem na laserovou medicínu. Jako první v České republice provedl operaci víček za asistence laseru. Hluboké znalosti i dlouholeté zkušenosti má také z oblasti estetické medicíny, kdy jako jeden z prvních lékařů v Česku aplikoval botulotoxin či výplňové preparáty. 

V současnosti působí jako primář na vlastní Klinice plastické chirurgie LLC a působí v Ostravě, Olomouci i Opavě. Specializuje se na zákroky estetické medicíny, jako např. operaci očních víček, operaci nosu, liposukci, modelaci postavy, abdominoplastiku, laserové broušení vrásek pomocí přístroje Derma K, Bisha, augmentaci rtů metodou Permalip. Provádí také operaci křečových žil, labioplastiku, nebo odstranění hemoroidů (tzv. Longova metoda)

Zaměřuje se rovněž na drobné korektivní zákroky, např. redukci vrásek a zvětšování rtů kyselinu hyaluronovou, aplikaci botulotoxinu, vyhlazení kruhů pod očima, nebo injekční sklerotizaci.

Po studiu na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci pracoval na chirurgickém oddělení Vítkovické nemocnice v Ostravě, kde se věnoval všeobecné a úrazové chirurgii a získal atestaci I. a II. stupně. V roce 1995 založil kliniku plastické chirurgie Privatklinik LLC.

Je členem mnoha odborný společností, např. Evropské i Americké laserové asociace, České lékařské společnosti J. E. Purkyně, Společnosti laserové estetické chirurgie, Společnosti plastické chirurgie, ČLS pro využití laserů v medicíně a České flebologické společnosti. 

Absolvoval mnoho dlouhodobých stáží a kurzů na prestižních klinikách po celém světě, např. v Paříži, Monaku, Ženevě, Los Angeles, San Francisku nebo Tel Avivu. Každoročně se účastní tuzemských i mezinárodních vzdělávacích kongresů.

Vyhledávají jej klienti nejen z České republiky, ale také z Polska, Švýcarska, Venezuely. Hovoří anglicky, polsky, rusky, španělsky, italsky a francouzsky. 

V rámci plastické chirurgie i estetické medicíny prosazuje hlavně přirozenost. “Rád Vám pomohu cítit se šťastnější, vypadat mladší, ale přirozenost je vždy na prvním místě,” uvádí MUDr. Janík s tím, že svým klientům doporučuje zákrok nebo ošetření vždy s ohledem na jejich individuální potřeby. 

Objednejte se na vstupní konzultaci k MUDr. Igoru Janíkovi, Ph.D. a objevte nové možnosti péče o vaši krásu. 

 

Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

 • Operace očních víček od 16 000 Kč
 • Operace nosu od 30 000 Kč
 • Liposukce břicha od 50 000 Kč
 • Liposukce podbradku od 25 000 Kč
 • Abdominoplastika od 75 000 Kč
 • Abdominoplastika s liposukcí od 90 000 Kč
 • Operace křečovýcah žil (varixů) od 15 000 Kč
 • Labioplastika (plastika stydkých pysků) od 20 000 Kč

Estetické zákroky

 • Aplikace kyseliny hyaluronové od 7 000 Kč
 • Aplikace botulotoxinu od 2 000 Kč
 • Botulotoxin proti pocení od 12 000 Kč
 • Odstranění vrásek od 5 000 Kč
 • Laserové ošetření od 1 000 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.