MUDr. Jana Šimurdová

Medailonek

MUDr. Jana Šimurdová má v oboru estetické medicíny dlouholeté zkušenosti. V současnosti působí jako supervisor sekce estetické medicíny na BESTÉE clinic v Ostravě. Zde provádí aplikaci dermálních výplní botulotoxinem i kyselinou hyaluronovou, a také niťový lifting APTOS. Od roku 2021 tyto zákroky rovněž školí, a to pod záštitou mezinárodní společnosti Merz Aesthetics.

Po studiu na Lékařské fakultě Ostravské univerzity pracovala na klinikách YES Visage Ostrava i Praha a na klinice LLC v Ostravě a Olomouci. Absolvovala zahraniční stáže v Ženevě na Teoxane Academy, rovněž se školila u prestižních expertů z USA a Evropy. Zabývá se studiem a výzkumem v oblasti kyseliny hyaluronové a botulotoxinu, spolupracuje se světově uznávanými lékaři, jako jsou např. Dr. Mauricio de Maio nebo Dr. Tapan Patel. 

Ve svých přednáškách na mezinárodních kongresech ve věnuje novým trendům v estetické medicíně, zejména botulotoxinu nové generace nebo polynukleotidové biostimulaci, která zajišťuje omlazení na bázi DNA. 

Působí převážně v České republice, ale také na Slovensku. V rámci konzultací používá 3D vizualizaci, aby mohla lépe prezentovat možné výsledky ošetření. Klade maximální důraz na srozumitelnost všech informací, a to i pro zahraniční klienty (mluví 5 jazyky).

Pro zákrok používá ty nejkvalitnější materiály a postupy, aby zajistila komfortní, nebolestivé ošetření. Klientům vždy zdůrazňuje, že nejlepší výsledky přináší dlouhodobá péče. Své poznatky sdílí na FB profilu Doktorka Janka. A jaké je její motto? „Dejte dívce tu správnou výplň a ona si podmaní svět.“Recenze kliniky

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Minilifting od 8 000 Kč
  • MUDr. Jana Šimurdová od 5 000 Kč

Estetické zákroky

  • Aplikace kyseliny hyaluronové od 6 000 Kč
  • Aplikace botulotoxinu od 2 500 Kč
  • Chemický peeling od 5 000 Kč
  • Botulotoxin proti pocení od 10 000 Kč
  • Nechirurgická korekce nosu od 4 000 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.