BESTÉE clinic

Medailonek

BESTÉE clinicOstravě nabízí špičkovou péči v oboru plastické chirurgie, estetické medicíny a kosmetologie. Jako první na Moravě provádějí také transplantaci vlasů. 

Prestižní klinika se specializuje na omlazující zákroky v oblasti tváře, zejména tekutý lifting, aplikaci botulotoxinu nebo výplní kyselinou hyaluronovou. Mimořádné zkušenosti mají také v oblasti permanentního make-upu, který skvěle doplňuje efekt omlazení. V rámci estetických úprav pokožky těla nabízí laserovou epilaci. 

Klinika BESTÉE provádí zcela exkluzivně, jako první na Moravě, robotickou transplantaci vlasů. Vysoce proškolení specialisté používají techniku Saphire FUE, která zajišťuje až 95% úspěšnost zákroku. Díky tomu je možné přesně předvídat výsledek terapie, a splnit tak i vysoká očekávání klientů.   

Na klinice působí erudovaný tým lékařů a odborníků. Řada z nich má bohaté zkušenosti ze zahraničních stáží na světových klinikách plastické chirurgie. 

Zakladatelkou BESTÉE clinic je MUDr. Jana Šimurdová. Soustředí se zejména na omlazující zákroky jako aplikaci botulotoxinu, hyaluronových a kolagenových výplní, hydroxiapatitu a nukleotidů. Provádí také niťový liftingu Aptos.

Vede odborné kurzy estetické medicíny a přednáší o genovém omlazování buněk. 

Primářem plastické chirurgie je prim. MUDr. Michal Dychus. Zaměřuje se na velké rekonstrukční operace, jako je abdominoplastika, či kombinace abdominoplastiky s liposukcí i modelací prsou

Účinnou omlazující terapii pro klientky 40+ zajišťuje dermatoložka MUDr. Pavlína Šťastná. Má přes 20 let zkušeností s neinvazivními zákroky i dlouhodobou udržovací péčí, která má skutečně mimořádné výsledky.

Anti-agingové terapii se věnuje také MUDr. Monika Maderlová. Kromě zlepšovaní vitality pokožky a celkové vizáže se orientuje také na problematiku alopecie. Nejnovější informace z oboru estetické medicíny pravidelně publikuje na svém instagramovém blogu. 

Cílem BESTÉE clinic je komplexní péče o vzhled i zdraví a dlouhodobá spokojenost klientů. Svěřte svou krásu do rukou profesionálů, objednejte se na nezávaznou konzultaci na BESTÉE clinic v Ostravě. Recenze kliniky

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Odstranění nadměrného pocení od 10 000 Kč
  • BESTÉE clinic od 5 000 Kč
  • Zvětšení rtů od 7 000 Kč

Estetické zákroky

  • Aplikace kyseliny hyaluronové od 6 000 Kč
  • Chemický peeling od 5 000 Kč
  • Odstranění kruhů pod očima od 6 000 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.