MUDr. Jana Votrubová

Medailonek

MUDr. Jana Votrubová, Ph.D. je specialistkou v oboru dermatologie. Zaměřuje se jak na zákroky estetické dermatologie, tak i na výzkum a diagnostiku kožních chorob. 

Na prestižní Premier Clinic v Praze, kde v současnosti působí jako vedoucí lékařka estetické dermatologie, se specializuje na aplikaci výplní kyselinou hyaluronovou, aplikaci botulotoxinu i chemického peelingu, na transplantaci vlasů nebo mikrojehličkovou radiofrekvenci Secret. Také provádí plazmaterapii, mezoterapii a soustředí se zejména na laserové zákroky, např. odstranění tetování, permanentního make-upu, výrůstků, pih, pigmentací, žilek, jizev, celulitidy. Nabízí rovněž laserovou epilaci nebo účinné formování postavy. 

Po dokončení Lékařské fakulty v Hradci Králové Univerzity Karlovy pokračovala v postgraduálním studiu na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Atestaci z dermatovenerologie získala v roce 2016. Je certifikovaným odborníkem na chemický peeling, lymfologii nebo práci s laserovým systémem Fotona Dynamis SP. Pro Česko a Slovensko školí transplantační systémy SmartGraft a laserové systémy Ilooda.

Paní doktorka se také věnuje publikační a editorské činnosti. Je spoluautorkou článků zaměřených na výzkum psoriázy prováděný u pacientů v České republice. 

Svým klientům doporučuje nejvhodnější zákrok vždy na základě osobní konzultace. Je velmi empatická a milá. Pokud jde o požadavky na výsledný efekt, vždy se respektuje přání klienta, ať už požaduje přirozený či výrazný vzhled. Zohledňuje také subjektivní vnímání bolesti a nepříjemné pocity u zákroku. Vždy je maximálně jemná a využívá šetrné, ale účinné anestetické prostředky. Objednejte se na osobní konzultaci a dopřejte si tu nejlepší odbornou péči.



Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Transplantace vlasů od 49 900 Kč

Estetické zákroky

  • Aplikace kyseliny hyaluronové od 6 048 Kč
  • Aplikace botulotoxinu od 2 400 Kč
  • Chemický peeling od 2 720 Kč
  • Plazmaterapie od 5 520 Kč
  • Laserové ošetření od 3 000 Kč
  • Botulotoxin proti pocení od 4 410 Kč

Dermatologie

  • Odstranění jizev laserem od 3 000 Kč
  • Odstranění kožních výrůstků od 8 820 Kč
  • Odstranění znamének od 1 760 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.