MUDr. Martin Skála

Medailonek

MUDr. Martin Skála je vyhledávaný plastický chirurg, který má více než 10 let praxe v oboru. Specializuje se na celé spektrum zákroků od augmentace i modelace prsou, přes abdominoplastiku až po ambulantní výkony jako je facelift, operace očních víček a ušních boltců či aplikaci dermálních výplní kyselinou hyaluronovou. 

Věnuje se také chirurgii ruky i korekci vrozených vad. Provádí také rekonstrukci prsu po odstranění nádoru. V současnosti působí na prestižních pražských klinikách OB CARE a AURUM AESTHETIC CLINIC

Po studiu na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy pracoval na chirurgickém oddělení Nemocnice Brandýs nad Labem. Od roku 2007 působil v rámci atestační přípravy na Klinice plastické chirurgie FN Královské Vinohrady v Praze. Atestaci z oboru plastické chirurgie získal v roce 2011. 

MUDr. Martin Skála absolvoval řadu odborných kurzů u nás i v zahraničí. Mezi nejvýznamnější se řadí Advanced European Course on Hand Surgery v Budapešti, Euroasian International Aesthetic Surgery Course v Istanbulu a Kurz aplikace výplňových materiálů Princess. Pravidelně navštěvuje odborné kongresy České společnosti plastické chirurgie i České společnosti chirurgie ruky, jejímž je také členem.

Jeho přístup ke klientům je vstřícný s důrazem na dostatek informací. Nejvhodnější zákrok proto doporučuje až po rozhovoru o individuálních potřebách a požadavcích. Každého klienta seznámí nejen s předpokládaným výsledkem zákroku, ale také s možnými komplikacemi. Zahraničním zákazníkům poskytuje konzultace v angličtině. Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci a dozvíte se vše potřebné k vysněnému zákroku.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.