MUDr. Matěj Patzelt

Medailonek

MUDr. Matěj Patzelt, Ph.D. je vyhledávaný plastický chirurg. V současnosti pracuje na Klinice plastické chirurgie FN Královské vinohrady v Praze, kde provádí specifické zákroky v rámci chirurgie ruky včetně mikrochirurgické rekonstrukce a replantace, také krytí defektů i operace vrozených vývojových vad. Zároveň se specializuje na operace prsou, např. rekonstrukci prsu po mastektomii či úpravu asymetrií. 

Zákroky estetické plastické chirurgie nabízí na prestižních soukromých klinikách. Dlouhodobě spolupracuje se Sanatoriem plastické a estetické chirurgie v Chotovinách, dále působí na ABCLINIC a CAN CLINIC v Praze. Zaměřuje se především na augmentaci prsou, a na zákroky pro formování postavy, tzn. abdominoplastiku (operace břicha), liposukci a také postbariatrickou chirurgii (formování postavy po výrazném váhovém úbytku). 

Provádí nejmodernější typ faceliftu (Deep Plane Facelift), který zasahuje do podkožního svalového i vazivového aparátu tváře a dokáže obličej dlouhodobě zpevnit. V rámci vlasové chirurgie provádí zahuštění vlasů, doplnění koutů nebo lysin na temeni hlavy či transplantaci vlasů do poúrazových a pooperačních jizev. Americkou metodu FUE SmartGraft také v rámci ČR a Slovenska také školí. 

aMUDr. Matěj Patzelt, Ph.D. studoval na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Již během studia získal v rámci světových studentských konferencí řadu významných ocenění. V roce 2013 se stal členem akademického senátu 3. LF UK, od roku 2015 školitelem Studentské vědecké aktivity na 3. LF UK v Praze. V tomtéž roce mu byla udělena Mimořádná Cena děkana 3. LF UK. Během praxe působil také na Klinice transplantační chirurgie IKEM Praha.

Ve své postgraduální práci se věnoval lékařské biofyzice. Stále vyučuje v Ústavu anatomie 3. LF UK v Praze. Absolvoval řadu zahraničních stáží, např. na Taiwanu, v Mexiku, Keni, Maďarsku nebo v Bulharsku. Zúčastnil se řady odborných kurzů zaměřených na zvětšení prsou či aplikaci výplňových materiálů. Účastní se také vědeckých i lékařských konferencí, podílí se na vědecké publikační činnosti. MUDr. Matěj Patzelt, Ph.D. má lidský přístup k pacientům a vhodný zákrok doporučuje až na základě podrobné vstupní konzultace. V rámci operací používá nejmodernější postupy a inovativní technologie i materiály. Objednejte se na osobní konzultaci, dozvíte se podrobnosti o vašem vysněném zákroku.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

 • Facelift od 53 300 Kč
 • Operace očních víček od 13 900 Kč
 • Plastika uší (otoplastika) od 16 000 Kč
 • Liposukce od 29 900 Kč
 • Augmentace prsou implantáty od 74 500 Kč
 • Modelace prsou s augmentací implantáty od 73 500 Kč
 • Operace nosu od 16 900 Kč
 • Abdominoplastika s liposukcí od 69 800 Kč
 • Labioplastika (plastika stydkých pysků) od 12 500 Kč
 • Vaginoplastika od 25 000 Kč
 • Zvětšení rtů od 13 500 Kč
 • Operace vpáčených bradavek od 8 400 Kč
 • Zmenšení prsou od 56 300 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.