MUDr. Patrik Richtr, Ph.D.

Medailonek

MUDr. Patrik Richtr, Ph.D. je vynikající plastický chirurg s dlouholetými zkušenostmi v oboru estetické medicíny. V současnosti působí jako vedoucí lékař vlastní kliniky Plastika Richtr, kde se soustředí především na zákroky v oblasti tváře, např. celkový lifting i liftingové zákroky v izolovaných částech tváře, operace očních víček a operace uší, aplikace dermálních výplní kyselinou hyaluronovou či odstranění podbradku. Na klinice provádí také liposukci či operace intimních partií

Velké zkušenosti však má rovněž s úpravami prsou, abdominoplastikou, či složitou mikrochirurgií ruky

Po studiu na Lékařské fakultě všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Plzni působil na Neurochirurgii FN v Plzni a později na oddělení plastické chirurgie tamtéž. Aplikoval tady své zkušenosti s neurochirurgickými operacemi vedenými s využitím mikroskopu, a úspěšně je zavedl do postupů v plastické chirurgii. Přínosné jsou zejména ve složité chirurgii a mikrochirurgii ruky, ale také při některých typech rekonstrukčních zákroků v oblasti prsů. Atestaci pro obor plastické chirurgie získal v roce 2010. 

Od roku 2017 vyučoval studenty Lékařské fakulty v Plzni, později také studenty 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Dále působil jako vedoucí lékař oddělení plastické chirurgie na Chirurgické klinice 2. LF Univerzity Karlovy a FN v Praze-Motole.

MUDr. Patrik Richtr, Ph.D. absolvoval mnoho stáží v České republice i v zahraničí, a to vždy pod vedením těch největších specialistů z oboru. Vzdělával se u prof. J. Veselého na Klinice plastické a estetické chirurgie FN u sv. Anny v Brně, u doc. M. Tvrdka na Klinice plastické chirurgie FN Královské Vinohrady v Praze a u doc. J. Měšťáka na Klinice plastické chirurgie FN Na Bulovce v Praze. 

Absolvoval kurz estetické chirurgie zaměřený na zvětšení prsou u prof. Dr. Jose Luis Martin del Yerro v Madridu, dále stáž zaměřenou na rekonstrukční chirurgii a mikrochirurgii u prof. Dr. Fu Chan Wei v Linkou na Tchaj-wanu či vzdělávací pobyt zaměřený na omlazení obličeje u prof. Dr. Mario Pelle Ceravolo a prof. Dr. Giovanni Bottive ve Vídni. 

Pro práci MUDr. Patrika Richtra, Ph.D. je typický precizní přístup. V plastické chirurgii je podle něj, stejně jako v neurochirurgii, podstatný i sebemenší detail. Ve vztahu ke klientům je pan doktor velmi vstřícný a přistupuje ke každému ryze individuálně. 

Po pečlivé konzultaci zvolí nejvhodnější zákrok, který zajistí maximální zlepšení vzhledu a spokojenost klienta. Velký důraz vždy klade na dostatek poskytovaných informací o předoperační přípravě, průběhu zákroku i rekonvalescenci. Vaším výkonem vás provede od začátku až do konce, a to v příjemném a přátelském prostředí kliniky. Objednejte se na konzultaci k MUDr. Patriku Richtrovi, Ph.D., a podpořte svou krásu profesionální péčí.

 

Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.