MUDr. Pavel Kurial

Medailonek

MUDr. Pavel Kurial je špičkový plastický chirurg s téměř 20letou praxí. V současnosti působí jako zástupce primáře na oddělení plastické chirurgie v Nemocnici České Budějovice, Institutu lékařské kosmetiky a Castle Beaut Clinic v Hluboké nad Vltavou. Provádí celé spektrum zákroků, např.  zvětšení, zmenšení i modelaci prsou, abdominoplastiku, modelaci paží a stehen, liposukci, facelift i operaci očních víček nebo uší. 

Specializuje se zejména na modelaci problematických partií (hýždě, stehna) vlastním tukem (lipomodeling), kterou prováděl jako jeden z prvních v České republice. Nabízí také řadu dalších unikátních zákroků, jako např. lipoabdominoplastiku (jedná se o kombinaci abdominoplastiky s liposukcí, které se říká také brazilská technika plastiky břicha), modelaci prsou metodou vnitřní podprsenky, modelaci zad (backlift) nebo modelaci paží a stehen speciální avulzní technikou. 

V oblasti tváře nabízí lifting obličeje, plastiku dolních víček, korekci váčků pod očima. Zabývá se inovativními technikami operací očních víček i nosu.  

Vzhledem ke svému dlouholetému působení v Nemocnici České Budějovice, která se zaměřuje na mikrochirurgii včetně replantačních výkonů, má také mimořádné zkušenosti s mikrochirurgickými operacemi. Podílel se rovněž na zavádění nových postupů při rekonstrukci prsu po léčbě rakoviny prsu. 

Atestaci z plastické chirurgie získal v roce 2004. Své vzdělání však nadále prohlubuje na mezinárodních kongresech a seminářích, kde také pravidelně přednáší. Spolupořádá Castle Beauty Conference, což je kurz estetické chirurgie s účastí světových plastických chirurgů. 

Je členem mnoha odborných společností. K nejvýznamnějším patří ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery) a EASAPS (European Association of Sociaties of Aesthetic Plastic Surgery). Má aktivní členství v České společnosti plastické chirurgie, České společnosti estetické chirurgie, České společnosti chirurgie ruky, a je soudním znalcem pro obor plastické chirurgie.  

Ve své praxi vždy prosazuje etickou stránku terapie. Výkony doporučuje až po vstupní konzultaci a důsledné diagnostice, aby mohl přihlédnout ke všem individuálním faktorům i požadavkům klientky. 

„Prvním krokem k úspěšnému estetickému zákroku je diagnostika konkrétního problému v kontextu s celkovou anatomií a osobností pacientky a následné stanovení optimálního terapeutického plánu,“ říká MUDr. Pavel Kurial a dodává, „dosažený efekt operace musí vždy jasně převyšovat případná rizika zákroku.“

Objednejte se na vstupní konzultaci a získejte všechny potřebné informace o nejvhodnějším zákroku. Svěřte se do rukou špičkového odborníka.Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Operace očních víček od 15 000 Kč
  • Plastika uší (otoplastika) od 15 000 Kč
  • Facelift od 68 000 Kč
  • Augmentace prsou implantáty od 69 000 Kč
  • Modelace prsou s augmentací implantáty od 74 000 Kč
  • Lipofilling prsou od 89 000 Kč
  • Labioplastika (plastika stydkých pysků) od 21 000 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.